ciężarne na clexanie pomóżcie!

od samej owulacji (monitorowana) aż do dziś biorę Clexane (o,4mg). Ostatnio odebrałam wyniki koagulologii i wynik d-dimerów wyszedł mi 687,3ng/mL (miesiąc wcześniej wynosił 350, norma jest od 0-255).
Kochane może któraś się orientuje o co chodzi??? Na razie nie dzwonię do lekarza bo naczytałam się w necie, że lekarze straszą zatorem płucnym a w ciąży ponoć takie wzrosty d-dimerów się zdarzają… Czy któraś z was miała podobnie? Czy musiała potem zwiększyć dawki heparyny? Jak przebiegł poród? (mam mieć cesarkę).
Błagam o odpowiedź!

2 odpowiedzi na pytanie: ciężarne na clexanie pomóżcie!

iwoonka Dodane ponad rok temu,

Madziu jak się na tym kompletnie nie znam, ale może napisz na priva do Anek79 – ona cała ciążę też się tym kłuła – może coś Ci pomoże… Teraz ma malutką Jagódką non stop przy sobie więc żadko na forum pisuje, ale podejrzewam że podczytuje czasem, może na priva szybciej Ci odpisze. Trzymaj się!:Kciuki:

su Dodane ponad rok temu,

Nic się nie martw- ja miałam 1200, potem 1080, brałam clexane włąśnie o wyk;uczenia zakrzepicy- 3 tygodnie:( przez tego lekrza nabawiąłm sie wielu nerwów i arytmii serca. U ciązenych niepokojaće są wyniki powyżej 2500, ale oczywiście skonsultuj to zze swoim lekrzaem masz gdziekolwiek żylaki?

Znasz odpowiedź na pytanie: ciężarne na clexanie pomóżcie!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
genialne teksty, czyli jak sprawic, by rodzice zaniemówili
Był już kiedyś taki wąteczek, gdzie się chwaliłyśmy tekstami naszych dzieci. Proponuję reaktywację :Hyhy: A tak, żeby sobie humor poprawic Filip ostatnio u babci. Jedli ciastka, jedno
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Kołyska_raz jeszcze
[SIZE="1"]Może tym razem się uda zamieścić post...[/SIZE] Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z kołyski dla dzieciątka? Ja mocno sie zastanawiam nad zakupem. Mam w pamięci moją córeczkę, która za nic nie
Czytaj dalej