Forum: Polecam

co do szpitala dla maluszka

co mam zabrać do szpitala dla malca i mam jeszcze jedno pytanie inna tematyka ale…czy nakładki do karmienia,wkładki korygujace,kapturki ochronne ioslonki brodawek piersiowych to to samo czy nie.Proszę o wyjaśnienie każdego terminu. Dziękuje.

2 odpowiedzi na pytanie: co do szpitala dla maluszka

abcdefg Dodane ponad rok temu,

Re: co do szpitala dla maluszka

Na pewno jakies ubranko, pieluszki, chusteczki nawilzane. Ja kupilabym tez rekawiczki, bo maluchy lubia sie drapac. Ale przede wszystkim dowiedz sie w szpitalu, co nalezy ze soba miec – wszystko Ci powiedza. Co do terminow, to kazdy oznacza co innego, ja uzywalam tylko nakladek do karmienia (zapobiegaja poplamieniu pokarmem bluzki). O reszte spytaj dziewczyny, bo poza tym, co mowi sama nazwa (ze jedno koryguje, drugie oslania), to niewiele wiecej wiem.
Najlepiej skopiuj sobie to pytanie do czesciej odwiedzanego kacika – np. “tematy, ktorych…” albo dla oczekujacych na dziecko.
Albo wpisz te hasla do wyszukiwarki. Pozdrawiam!

Mateusz 08.05.2005

porky Dodane ponad rok temu,

Re: co do szpitala dla maluszka

wpisz w wyszukiwarke hasło WYPRAWKA
było tu na forum już kilka świetnych list rzeczy potrzebnych do szpitala

Juleczka (Puchatek) 12.12.04

Znasz odpowiedź na pytanie: co do szpitala dla maluszka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
zwolnienie lekarskie gdy lekarz na urlopie
Mam pytanie dotyczące zwolnienia lekarkiego. Mój gin jest nieobecny w czasie w którym powinien mi przedłużyć zwolnienie. Czy może to zrobić inny lekarz np internista? A może iść prywatnie? Mysa: [img]http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/efe4b/image/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej
Karmienie
Wytłumaczcie mi proszę
Czym sie różnią:nakładki do karmienia, wkładki korygujące,osłonki brodawek piersiowych i kapturki,a może to jest to samo !Jeżeli nie to proszę wytłumaczcie mi każdą rzecz dokładnie.I jaszcze jedno. Której z wymienionych
Czytaj dalej