Forum: Karmienie

Co mam zrobić?

Nie wiem co to będzie, za dwa tygodnie wracam do pracy a moja mała ani myśli jeść zupek. Czasami skusi sie na odrobinę jabuska czy marchewki ale zaraz potem chce popić cycem. Próbuje odciągać pokarm ale coś marnie mi to idzie bo jest go strasznie mało. Nie wiem jak ją przekonać do zupek i nie wiem wogóle jak poradzi sobie z tym moja mama która będzie mi przy niej,bo Paulinka pije cyca co 2 -3 godziny ?
Co mi radzicie?

Ola mama Paulinki (05.05.02.)

3 odpowiedzi na pytanie: Co mam zrobić?

Dodane ponad rok temu,

Re: Co mam zrobić?

Ja stanę przed tym problemem dopiero za 5 m-cy, ale też się boję. Zajmować się Julią będą Babcie… Ale wiesz co, Julia ode mnie chce tylko cyca, nie ruszy butelki (nawet z moim pokarmem), a u mojej Mamy zachowuje się zupełnie inaczej, ciągnie butlę aż piszczy. Podejrzewam, że jak Twoja mała zrozumie, że mamy nie ma i cyca też nie ma, to nie pozostaje nic innego jak się poddać. Chyba, że zamierza głodować… Babcie mają dużo dużo cierpliwości, więc aż tak się nie zamartwiaj, na pewno się jej uda wcisnąć małej zupkę.
Życzę powodzenia,

Joanna mama Julci (ur. 8.08.2002r.)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Co mam zrobić?

U mnie jest podobny problem…. Ale odkryłam, że synek nie lubi zupek ze słoiczków…..te które ja gotuję sa ok….poza tym nie lubi kaszki i warzyw….. Ale ja znalałam złoty środek….kaszkę mieszam z mleczkim i jakimiś owockami… Aeantualnie marchawkę….i to je….

Niewyspana Julka, mama 5 miesięcznego chyba ząbkującego Karolka

justin Dodane ponad rok temu,

Re: Co mam zrobić?

Spróbuj do zupek czy kaszki dodawać swojego mleka, może to ją przekona.

Znasz odpowiedź na pytanie: Co mam zrobić?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Chrypka u 6-mies. dziecka
Poradzcie co z lagodnych srodkow mozna podac, kataru ani kaszlu nie ma ale chrypie mocno :((((
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
Jutro wazny dzien...
Jutro wazny dzien - jedziemy upewnic sie czy po tych wszystkich perturbacjach nasz Maluszek jeszcze jest z nami. Trzymajcie kciuki, USG o 16.15. Pozdrawiam cieplutko :). M.
Czytaj dalej