Co mu jest?

Sebuś od wczoraj na gorączkę w granicach 38,39, którą zbijamy. W nocy raz wymiotował. Od rana wszystko w porzadku oprócz temperatury oczywiście. Nie ma kataru, nie kaszle. Trzydniówkę przechodził. Martwię się. Dopiero wyleczyliśmy zapalenie tchawicy.

Iwona i 22 m Sebuś

3 odpowiedzi na pytanie: Co mu jest?

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: Co mu jest?

Ola tak miała w piątek. Głównie właśnie gorączak taka do zbicia, lekkie odruchy wymiotne i raz biegunka. Acha, do tego kaszel, który ma od 2 m-cy ale tak raz czy dwa kaszlnie na dzień. Lekarka powiedziała, że to wirus przewodu pokarmowego, czyli na forum pod ogólnym pojęciem “rotawirus”. Tym razem pomógł lacdofil, smecta, panadol, brak surowych owoców i warzyw, i na ten kaszel (z zaczerwienionym gardłem) eurespal. I już dziś jest ok, pozostał lekki katarek i kaszel się zmniejszył. Reszta się uspokoiła.
Może macie to samo?
Dużo zdrówka!

Ola (06.01.2003)

mamasebunia Dodane ponad rok temu,

Re: Co mu jest?

Sebuś nie ma kataru, nie kaszle, zwymiotował tylko raz, nie ma biegunki, więc chyba nie.

Iwona i 22 m Sebuś

wyki Dodane ponad rok temu,

Re: Co mu jest?

Nie chcę cię straszyć ale u nas tak wygladała angina. Tylko temperatura i nic więcej. Lekarka już przez telefon mi powiedziala diagnozę któa się niestety potwierdziła:( Tak podobno jest u dzieci:( Dwa tygodnie sie męzyliśmy z wyleczeniem ale to już inna historia.

Monika i Iza 19 miesięcy

Znasz odpowiedź na pytanie: Co mu jest?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Ruchy - czy Wy też tak macie?
Witajcie. Od pewnego czasu mam jakas fobie na punkcie ruchow dzidzi... W zeszly poniedzialek pojechalam do szpitala, poniewaz od wieczora az do rana nie czulam nic. Zrobili mi KTG - nie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
na ile pozwalacie dzieciom przy jedzeniu ...
Dziecko siedzi w krzesełku a przed nim talerz z kaszką czy inną zupka, po jakimś czasie (moje po miesiącu) zaczyna się interesowac nie tylko pod względem przyjemności dla podniebienia czy
Czytaj dalej