co na bolace gardełko

jak w temacie, jest mocno zaczerwienione no i dochodzi wieczorny kaszel

3 odpowiedzi na pytanie: co na bolace gardełko

ilona Dodane ponad rok temu,

Re: co na bolace gardełko

Na bolące gardło oprócz płukanek możesz stosować tabletki tantum -verde można kupić bez recepty, przepisał mi je lekarz na ulotce też pisze że nie ma przeciwskazań dla kobiet w ciąży, te tabletki odkażają i znieczulają gardło, na kaszel syropy Hedelix, Stodal, syrop z babki lancetowej, a mi ginekolog polecił Pini- i chyba najbardziej pomógł.

Pozdrawiam.
Ilonka

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: co na bolace gardełko

Ja zawsze polecam spray – Tymsal, ziołowy, bardzo skuteczny, ale jeśli tylko pójdziesz do apteki i zapytasz tam o coś skutecznego dla ciężarnej, aptekarka na pewno wybierze coś dla Ciebie. Tych środków jest teraz naprawdę mnóstwo i bardzo wiele skutecznych. Fajny na kaszel jest również syrop Tusi-pini ( nie pamiętam jak to się pisze). Co prawda przypisuje się go maluchom, ale mnie pomógł ( do spóły z Tymsalem). Tabletki do ssania są dobre ( przynajmniej dla mnie) na ból gardła, ale na kaszel zupełnie nie skutkują…
ada77 i miki

Dodane ponad rok temu,

Re: co na bolace gardełko

Ja zaraz jak coś czuję w gardle piję rumianek z miodem…często mam kłopoty tego rodzaju i ta terapia skutkuje, jesli jednak już bardzo boli i jest kaszel trzeba sie czymś wspomóc, jakieś tabletki do ssania. te środki które dziewczyny wyżej wymieniły z pewnością pomogą.

życzę zdrówka 🙂

Weronka (termin 6.06.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: co na bolace gardełko

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
forum za lat 15-20
no wlasnie, co z nami bedzie??? smoki: "dziewczyny, Dawid chyba podpala!!! wczoraj wrocil od kolegi (???) i caly byl przesiakniety dymem..." czarna: "Ewa ma anoreksje... jak moglam wczesniej tego nie zauwazyc!!! a
Czytaj dalej
Dla starających się
Boje się
Pierszy raz w zyciu kochałąm się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Było to podczas ostatniego dnia okresu. Jakie są szanse na to że zajdę w ciąże?
Czytaj dalej