Co na prezent dla 12-latki?

Może macie jakieś pomysły na niedrogi prezent dla 12-letniej dziewczynki? Ja nawet nie wiem, czy takie dzieci się jeszcze bawią zabawkami, czy już w grę wchodzą tylko ubrania jako prezent. A może jeszcze coś innego? Mam nadzieję, że zmieszczę się w kwocie do 100 zł i uda mi się kupić coś ciekawego, a im tańsze tym lepiej. Byle się podobało 12-latce. Tylko co??? Macie jakiś pomysł? Doradźcie coś proszę. Co na prezent dla 12-latki?

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: Co na prezent dla 12-latki?

Rogerina_Taylor2020-11-10 12:20:27

Dzień dobry jestem trochę przerażona niektórymi odpowiedziami, więc jako 12-latka chcę tylko zaproponować kilka rzeczy, np: Jakaś płyta, trzeba dopytać o jakieś ulubione zespoły muzyczne czy coś; Kosmetyki bądź biżuteria jest spoko; Bon zakupowy do jakiegoś sklepu, nie jestem zwolenniczką kupowania ubrań na prezent samemu, bo może się nie spodobać, ale bon jak najbardziej jest ok.

Zuzanna2020-11-13 10:12:57

Ja mam 12 lat i ucieszyła bym się z jakiś ozdób do pokoju (coś w stylu cottonbals) jeansy, croptopy, dodatki do ubioru (male torebki na tel i portfel) malutkie pluszaki na biurko ( na Aliexpress jest taka “osmuorniczka”) ale napewno każda dziewczyna ucieszylaby się z pieska bądź jakiegoś gryzonia np. Cavia domowa (oczywiście chodzi mi o żywe zwierzęta) mam nadzieję że pomoglam 🙂

Myszia2020-11-28 20:54:58

Ja mam 12 lat i ja bym się bardziej ucieszyła z kosmetyków, słuchawek, jakieś ubrania, może słuchawki, zegarek, szczoteczka soniczna do twarzy lub nawet pluszowy miś

Weronika2020-12-18 21:29:30

słuchawki, gra np the sims 4, szczoteczka soniczna do twarzy

Nikoś2020-12-20 11:35:04

Ja mam 12 lat, i powiedziałabym, że najlepszym prezentem byłaby jakakolwiek karta podarunkowa do ulubionego sklepu dziecka w tym wieku. Aczkolwiek nie wykluczam samych ubrań, bo jest to również wspaniały prezent, z jakiego bym się ucieszyła.

Jeżeli dziecko jest fanką Azji, kpopu, anime, można kupić jakiś album kpopowy bądź mangę.
Z mang polecam Kakegurui, Darling in the franxx, hunterxhunter oraz death note (kosztują maksymalnie 50 złoty).

Jeżeli chodzi o kpop, to już do wyboru, do koloru. Jak ktoś lubi BTS, ucieszyłby się z takiego albumu (są po około 120 złoty maksymalnie do 200zł).

Kosmetyki też mogą być, ale w tym wieku nie każda dziewczyna chcę się malować. Aczkolwiek kremy jakieś można również zakupić.

To jest taka moja propozycja, ja bym ucieszyła się najbardziej z albumu kpopowego. Ale tak jak mówię, nie każdemu przypada to do gustu.

Znasz odpowiedź na pytanie: Co na prezent dla 12-latki?

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Potrawy wigilijne dla dzieci: Co na wigilię dla dziecka?
Może podzielimy się przepisami na potrawy wigilijne dla dzieci? Co Wasze dzieci jedzą w ten wieczór? Ja na razie mam pomysł na rybkę smażoną, ewentualnie rybę po grecku. Żadne kapusty, pierogi, kutie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Reakcja męża na ciążę?
Mojego reakcja była z początku śmieszna, a potem nie za wesoła (zreszta moja też). Zrobiliśmy 1 test i jak wyszło, zaczęliśmy się śmiać, bo brałam tabletki anty (tak się załatwiłam
Czytaj dalej