Co robić?

Mój niuniu dzisiaj wreszcie bez większych problemów poszedł do przedszkola, bo przez pierwsze dwa dni była po prostu tragedia. Już się cieszyłam że będzie lepiej ale przed chwilą dostał stan podgorączkowy bez żadnych innych objawów choroby (no może poza tym że kilka razy kichnął) i nie wiem co robić, czy zostawić go w domciu do poniedziałku czy puścić jutro do przedszkola. Biję się że jak posiedzi znowu ze mną 4 dni to w poniedziałek będzie jeszcze gorzej z pozostawiem go w przedszkolu. Poradźcie, co wy zrobiłyście na moim miejscu!!!!!!!!

2 odpowiedzi na pytanie: Co robić?

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Annula:Mój niuniu dzisiaj wreszcie bez większych problemów poszedł do przedszkola, bo przez pierwsze dwa dni była po prostu tragedia. Już się cieszyłam że będzie lepiej ale przed chwilą dostał stan podgorączkowy bez żadnych innych objawów choroby (no może poza tym że kilka razy kichnął) i nie wiem co robić, czy zostawić go w domciu do poniedziałku czy puścić jutro do przedszkola. Biję się że jak posiedzi znowu ze mną 4 dni to w poniedziałek będzie jeszcze gorzej z pozostawiem go w przedszkolu. Poradźcie, co wy zrobiłyście na moim miejscu!!!!!!!!
znajac mnie bym poscila, chyba,ze goraczka bylaby rano to wtedy nie.Teraz nie dawalabym nic, bo to tylko stan podgoraczkowy, mojej siostry syn umial miec goraczke na zawolanie:)

Dodane ponad rok temu,

A może profilaktycznie wit.C i syrop z cebulki? 🙂
BYć może jestem przewrażliwiona … po żłobku mi tak zostało, bo jak Małą puściłam tam w lutym, chorowała mi do maja 🙁
Teraz, po pierwszych dniach w przedszkolu, też słyszę kichy, więc domowymi sposobami ratuję przed rozwinięciem się przeziębienia.

Znasz odpowiedź na pytanie: Co robić??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Czy to możliwe?? Wielkość brzucha.
Dziewczyny jestem dopiero w trzecim miesiącu a już mi widac brzuch. Tzn wydaje mi się że dużo robi to że brzuch mam po prostu wiekszy od jedzenia, bo jem za
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
sanepid a lezakowanie?
Pani powiedzialy mi,ze dzieci lezakuja bo taki jest wymog i 5 latki musza lezakowac.lezenie na dywanie czy na lezaczkach odpada, poniewaz jest to niezgodne z wymogiem sanepidu, by dzieci lezaly
Czytaj dalej