Co sądzicie o tej lampie-nawilżaczu?

Tak się włąsnie zastanawiam nad taką lampą. Chciałabym ją kupić i dolewać tam mgiełki solankowej- może by trochę podziałało na infekcje kataralno-kaszlowe u Kuby. Sama nie wiem. Może któras z Was ma i mogłaby się podzielić wrażeniami z użytkowania. Będę wdzięczna za info. Podaję linka do aukcji na allegro….

Pozdrawiam Kasia i ….

Dominik 16.12.1996/Kubuś 24.07.2003

2 odpowiedzi na pytanie: Co sądzicie o tej lampie-nawilżaczu?

aska27 Dodane ponad rok temu,

Z tą konkretną lampą jeszcze się nie spotkałam , ale posiadam nawilżacz ultradźwiękowy firmy HB , który działa na podobnej zasadzie jak ta lampa , efektem jonizacji powietrza jest wyraźnie odczuwalne czyste powietrze , jak nad morzem . Jesteśmy bardzo zadowoleni , no , ale nie wiem jak się sprawdzi ta lampa .

kasia Dodane ponad rok temu,

ja mam taką lampę, ale już jej daaaawno nie używałam, moim zdaniem chyba lepiej się sprawdza jako dekoracja niż nawilżacz, do nawilżania to z pewnością lepiej się sprawdzi ten ultradżwiękowy

Znasz odpowiedź na pytanie: Co sądzicie o tej lampie-nawilżaczu?

Dodaj komentarz

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
Dziewczyny Pomóżcie!
czy tran moze uczulic dziecko alergiczne ?? wkleje fotke i zobaczcie czy wiecie co to jest.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
IKTO JEST SUUUUUUPEEEER??????
[b]OGŁASZAM WSZEM I WOBEC ŻE DZIŚ WŁAŚNIE JA OTO BAŚKA ZNANA TU JAKO SUPERBASIEK ZDAŁAM PRAWKO ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b] ...radocha sięga zenitu!!!! Pozdrówki :)
Czytaj dalej