co to jest fenoterol??

Powiedzcie mi proszę co to jest ten fenoterol, o którym tak często piszecie? czy przepisuje to lekarz, kiedy? niektóre z was biorą to w domu. Od czego to zależy?

Daga i Kacperek 13.IX.04

4 odpowiedzi na pytanie: co to jest fenoterol??

Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest fenoterol??

Feboretol ma powstrzymać przedwczesne skurcze macicy

Paulinka, 8 IV 2004

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest fenoterol??

Bierzę się z zalecenia lekarza, a ten przepisuje, czasem nazbyt pochopnie, w przypadku kiedy ciężarna uskarża się na skurcze (bóle w dole brzucha i twardnienie). Lekarz sam decyduje o dawce i o momencie odstawienia.

,

aborka Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest fenoterol??

jest to lek powstrzymujący skurcze. tylko z zalecenia lekarza. głównie dlatego ze on silnie działa i powoduje koszmarną telepke i kołątanie serca. prawie zawsze bierze sie go z lekami zmniejszającymi bicie serca (isoptin). raczej nie barałabym z własnej woli. to musi byc okropne uczucie. ja brałam czasem ten sam lek ale w aerozolu na astme. stosuje sie duzo mniejszą dawke ale i tak telepie.

Ania, Grześ i Bartuś 13.12.2003

mloda Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest fenoterol??

Ja brałam fenoterol razem z isoptinem na podtrzymanie ciąży, brałam w 36 i 37 tyg ciąży, oczywiście lekarz mi to przepisał, strasznie po tym trzęsły mi się ręce, zwariować można było. Po odstawieniu wszystko puściło, na drugi dzień odeszły mi wody i urodziłam.

pozdrawiam
Młoda i Mateuszek 25.05.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: co to jest fenoterol??

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Do styczniowek i nie tylko
czesc czytam Wasze posty stycznioweczki i wynika z nich, ze czesc z Was spodziewa sie juz drugiej dzidzi :). poniewaz sama naleze do tej grupy chetnie bym sie dowiedziala czy macie
Czytaj dalej
Dla starających się
bedziemy badac nasionka... boje się ! :(
no wlasnie.... strasznie sie boje... to juz jutro, idziemy z mezem na badania genetyczne a potem zbadac nasionka... Boje sie chyba podwojnie za meza i za siebie... Nie wiem jak
Czytaj dalej