co to za dziwne krosty?

Dziewczymy jesli spotkałyscie sie z takimi krostami napiszcie co to jest? Krzysio od wczoraj wygląda jakby miał ospe. Ale ospa to nie jest. Tak powiedziała lekarka. Ponoć to uczulenie i przepisała mu zyrtek,. Pierwszy raz spotkałam sie z takimi krostkami. najpierw wczoraj były czerwone placki a dzisiaj z tych placków zrobiły sie czerwone wypukłe krostki. Co to za dziwne uczulenie? krzysio wygląda jakby miał ospe bo nawet na główce ma jedną krostkę. Co to jest za dziadowstwo?

fame i 13 mies Krzysio

3 odpowiedzi na pytanie: co to za dziwne krosty?

sosenka Dodane ponad rok temu,

Re: co to za dziwne krosty?

mojaq siostra, nieco starsza bo… ma 28 lat miała też takie krosty i przeszło… samo, prawie nie leczone, bo lekarka alergolog tak zaleciła. To jest jakieś uczulenie i musi samo minąć.

Ulka i Kacperek (15 lipca 2003r.)

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: co to za dziwne krosty?

Zuzanka na Nestle junior dostała uczulenia, na poxczątku myslałam że pogryzły ją komary, strasznie to rozdrapała. Dopiero lekarka wyprowadziła mnie z błędu. Także takie wysypki pogą być dla nas mylące :))

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

lumel Dodane ponad rok temu,

Re: co to za dziwne krosty?

Ja sama mam czasem takie krostki, jak akurat coś pyli co mi nie służy (właśnie teraz od paru dni mam na twarzy i na nodze). To pojawia mi sie zawsze w stałych miejscach.Ja po prostu czekam na deszcz, jak popada to mi mija (wcześniej smarowałam dzień, dwa sterydkami, ale obecnie karmię i nie smaruję niczym).A najgorsze to jest to,że to są bardzo swędzące krosteczki, ja się drapię przez sen, do krwi, więc uważaj na maluszka,żeby się nie rozdrapał.
monika i marcel (03.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: co to za dziwne krosty?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
USG 3D w Krakowie gdzie ???
Czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie można zrobić USG 3D? Proszę o adres / telefon i ile coś takiego kosztuje? [i]Edited by Radiorama on 2004/08/17 18:00.[/i]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy jest tu katjushka ?
Katjushka co z Tobą? :) [img]https://www.ballarin.com.pl/blogi/36tc.jpg[/img] [b]Agata + Ania 13.IX[/b]
Czytaj dalej