CO W ZASTĘPSTWIE?

DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI JAKI LEK MOŻNA BRAĆ ZAMIAST ANDROVITU (dla meża)?

Michalina

6 odpowiedzi na pytanie: CO W ZASTĘPSTWIE?

siaba79 Dodane ponad rok temu,

Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

Ja pytałam lekarza na wizycie czy można jakoś zastąpić Androvit ale powiedział że lepiej nie, że woli aby pozostało to co przepisał. Gdzieś czytałam że można brać zamiast tego Salfazin, ale patrząc po składzie to nie do końca jest jednak to samo. Myślę że “zamiennik” Androvitu podpowiedzą Ci w aptece, warto spróbować :))
Pozdrawiam ciepło
Basia

ewami Dodane ponad rok temu,

Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

A po co to w ogóle brać? Jeśli myślisz, że od tego zajdziesz w ciążę to jesteś w błędzie. Poszukaj trochę na necie wypowiedzi ekspertów (np. na forum eksperckim na bocianie) i wyniki badań naukowych na temat farmakologicznych możliwości poprawiania nasienia. NIE ISTNIEJą!!! I co odważniejsi lekarze potrafią powiedzieć to wprost, że szkoda czasu i zachodu. Oczywiście, mogą poprawić się trochę niektóre parametry, ale generalnie nie ma to wpływu na płodność.
Dla zobrazowania podam przykład mojego męża, który na badaniu miał 20 mln plemników i lekarz zadecydował że można robić IUI. W dniu IUI było 40 mln, co bardzo mnie ucieszyło, na co lekarz stwierdził, że to żadna różnica, bo gdyby było nagle 100 mln to wtedy byłoby to zauważalne.

3 IUI 🙁
obecenie 29 cykl => IV IUI => czekamy…

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

mozna salfazin, macę, l-karnityne na ruch, ale to często nic nie daje, czytałam tylko o udowodnionym działaniu l-karnityny na ruch

mechasia Dodane ponad rok temu,

Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

Dzięki,jutro wybieram się do lekarza i jestem bardzo ciekawa co tym razem powie. Napewno będzie znów marudził,że jak przyjdzie czas to się uda,mam tylko nadzieję że tym razem będzie inaczej.

Pozdrawiam

Michalina

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

mechasia ale jakie macie badania?
macie badanie męza? bo może niewarto mimo młodego wieku z tym badaniem zwlekać i udać się do Bączkowskiego i po prostu wiedzieć na czym się stoi…..

monika5 Dodane ponad rok temu,

Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

Mój bierze Salfazin, ale czy pomaga – powiem jak się nam uda 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: CO W ZASTĘPSTWIE?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Ortopeda wrocław
szukam jakiegoś ortopedy we wro/. Młody spadł z drabinki na placu zabaw i teraz kuleje. Stało sie to w Krakowie; wczoraj tam zrobilismy RTG, które nic nie wykazalo, a tamtejszy
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
z obserwacji kobiet na ulicy
wczoraj zwróciły moją uwagę 2 kobitki, mama i córka bardzo sexi, wyglądały super choć zdawało by się że niepowinny.. duże babki z bardzo nieproporcjjonalnie dużymi D... do tego mama (40-45) mialą
Czytaj dalej