co z lekarzem do porodu??

Poradzcie mi moje drogie co mam zrobic.
Mój kochany doktorek – który jest moim ginekologiem od 8 lat któremu ufam i w ogóle, który potwierdził mojego groszka powiedział mi że na 100% nie będzie mógł być przy porodzie bo nie ma praktyki w żadnym szpitalu. Co mam zrobić czy szukać nowego lekarza z praktyka w szpitalu czy zostac u mojego zaufanego i czekac co pokaże życie??

Justonka i groszek 😀

2 odpowiedzi na pytanie: co z lekarzem do porodu??

fresz Dodane ponad rok temu,

Re: co z lekarzem do porodu??

Myślę, że nie ma po co zmieniać lekarza. Ja jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem, wybrałam gina, który pracuje w Naszym Wojewódzkim Szpitalu i chodziłam do niego prywatnie, mając nadzieję, że gdy zaczne rodzić będzie przy mnie. Niestety, gdy trafiłam do szpitala okazało sie, że mój gin właśnie wyjechał na konferencję do Niemiec i wróci za tydzień. Byłam starsznie wkurzona. Ale lekarz, który sie mną zajął w szpitalu był na szczęście SUPER. Po porodzie zagladał do mnie co chwila, rozmawiał z mężem i rodziną. SUPER facet – lekarz z powołania. Więc można powiedzieć, że mój “osobisty gin” nie przydał mi sie w ogóle. Teraz jestem z drugim dzieckiem w ciąży i chodzę, do gina do którego po prostu mam zaufanie i widzę, że do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie. I wcale nie przejmuje sie tym, że nie pracuje w Naszym szpitalu.
Tak więc uważam, że jeżeli ufasz swojemu ginowi, wiesz, że będzie rzetelnie prowadził Twoją ciążę, to nie ma sensu zmieniać lekarza tylko dlatego, że nie pracuje w szpitalu w którym masz rodzić.

Pozdrawiam, trzymaj się
Ania & Kuba 22.10.2002
&

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: co z lekarzem do porodu??

Nie zmieniaj, nawet jeśłi by pracował w szpitalu to nie masz pewności że bedzie miał wtedy dyżur lub że po prostu będzie. No, chyba że umówisz sie i zapłacisz.
Nie ma co, poza tym głównie porody odbieraja położne a nie lekarze.
Doradzam nie zmieniać, ciąża trwa 9 mies a poród chwilke. Le[piej niech prowadzi cie znany Tobie lekarz.

Ola, Asia (3,5 lat) + synek (18.10.2006)

Znasz odpowiedź na pytanie: co z lekarzem do porodu??

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
co jest nie tak??z opuchnietymi nogami:((
;)jestem w 36 tygodniu ciązy mam strasznie opuchnite nogi i nawet po nocy kiedy wstaje to niema zadnej roznicy.....czy to jest normalne? czy powinnam zglosić sie do lekarza?przy pierwszej ciązy
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Syn marnotrawny ;-(((((
Jak to bywa w zyciu ludzie rodza sie rozni. Chcialabm napisac o bracie mojego meza ktoy jest czlowiekiem nie wiem jak to nazwac dziwnym. Mimo swjego wieku(28 lat) nie odnalazl
Czytaj dalej