Forum: Karmienie

Co z moimi piersiami

Niepokoję się, bo wyczuwam w nich liczne grudki, takie guzki.
Przestałam karmić piersią tydzień temu. Moje dziecko przy piersi płakało, prężyło się, wypluwało pierś. Karmiłam już tylko raz dziennie. Chciałam sprawdzić ile mam mleka. Laktatorem udało mi się odciągnąć z lewej piersi 5 ml, a z prawej niecałe 10 (i to po 24 godzinach od ostatniego karmienia). Zdecydowałam, więc, że nie ma sensu męczyć dziecka i siebie.
Mleko zbierało mi się powolutku, robiły się te grudki, więc czasami odciągnęłam i masowałam je ostro pod prysznicem. Niestety grudki te zostały, nic już się nie da odciągnąć ani rozmasować. Dodam, że nic mnie boli, nie przeszkadza. Martwię się tylko czy tak może być, czy nic się nie stanie jeśli zostaną.
Jeśli któraś z Was coś takiego przeszła to proszę o odpowiedź. Jak pomyślę, że znowu mam iść do lekarza to mam dość. Ale jeśli trzeba będzie to oczywiście się wybiorę.

Kasia i Alicja 12.05.2004

Książka kucharska
Potrawka z kapusty i mięsa mielonego
To bardzo "sympatyczne" danie i łatwe w przygotowaniu. Potrzebne będą: 1/2 główki białej kapusty (ok 0,5 kg) 30 dkg marchweki 0,5 kg mięsa mielonego cebulka puszka pomidorów w zalewie olej sól, pieprz, kminek i vegeta Kapusę poszatkować, marchew obrać
Czytaj dalej
Książka kucharska
Jarzynowe flaczki
Znalazłam ten przepis dawno temu w jakiejś gazecie i często z niego korzystam, bo danie jest naprawdę dobre (odpoczynek od tych wszystkich mięsnych potraw) Składniki: kilka naleśników 4 marchewki 2 pietruszki por cebula 1/2 selera łyzka mąki łyżka masła tarty
Czytaj dalej