Co z tą betą ??

Witajcie. My z mężem raz się cieszymy, a raz płaczemy. Po kolejnym już ICSI wreszcie mięliśmy upragniony wynik bety: w 13 dpt był 41, w 15dpt był 98. Wszystko wskazywało na to, że po kilku długich latach starań wreszcie się udało. Byliśmy u naszego lekarza, też bardzo się ucieszył i wyznaczył następną wizytę. W między czasie zrobiliśmy jeszcze raz betę, żeby się upewnić i tu coś zaczyna się niedobrego dziać: ta ostatnia beta była badana wczoraj (19dpt) i jest tylko 79. Co to oznacza, chyba znów porażka . Miałyście podobne wyniki? I jak to się skończyło?!?! Co teraz?!?!? Jesteśmy zrozpaczeni.

3 odpowiedzi na pytanie: Co z tą betą ??

samanta Dodane ponad rok temu,

Bardzo mi przykro ale chyba niestety nic z tego nie będzie 🙁
W 19dpt powinna być już wysoka beta….

ewami Dodane ponad rok temu,

Faktycznie nie wygląda to dobrze i jeśli ten wynik jest prawdziwy to niestety trzeba liczyć się z najgorszym.
Nie chciałabym wam robić złudnych nadziei, ale jeśli masz jakieś leki to żeby je odstawić należy jeszcze powtórzyć betę, bo w laboratoriach też pracują ludzie i czasem zwyczajnie się mylą (np. zapominając dopisać na końcu zera).

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Marioosz:Witajcie. My z mężem raz się cieszymy, a raz płaczemy. Po kolejnym już ICSI wreszcie mięliśmy upragniony wynik bety: w 13 dpt był 41, w 15dpt był 98. Wszystko wskazywało na to, że po kilku długich latach starań wreszcie się udało. Byliśmy u naszego lekarza, też bardzo się ucieszył i wyznaczył następną wizytę. W między czasie zrobiliśmy jeszcze raz betę, żeby się upewnić i tu coś zaczyna się niedobrego dziać: ta ostatnia beta była badana wczoraj (19dpt) i jest tylko 79. Co to oznacza, chyba znów porażka . Miałyście podobne wyniki? I jak to się skończyło?!?! Co teraz?!?!? Jesteśmy zrozpaczeni.

:(chciałabym żeby było dobrze

Znasz odpowiedź na pytanie: Co z tą betą ??

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Pozdrowienia
[SIZE="4"]Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Foremek od naszego [B]Ginginka[/B], który z powodów od Niej niezależnych nie może przez najbliższy czas pisywać z nami! Cmoookkk!!![/SIZE]
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Przepuklina
Na bilansie 3-latka nasza pediatra zwróciła mi uwagę, że Ula ma małą przepuklinę :( Nie wiem czy ona ją miała od zawsze czy nie, bo ja na tym się kompletnie
Czytaj dalej