Co z tymi ruchami??

Jak to w końcu jest, u mnie kończy się 20 tydzień a ja żeby poczuć jakiekolwiek ruchy muszę się położyć i czekam z ręką na brzuchu aż coś plumknie. No i czasem plumka ale nie często i tak delikatnie. Już się nie mogę doczekać tych kopów. Czy któras z was też tak późno czuła ruchy??

5 odpowiedzi na pytanie: Co z tymi ruchami??

nel Dodane ponad rok temu,

Re: Co z tymi ruchami??

czesc pozdrawiam ja z oim pierwszym dzieckiem dopiero ruchy takie porzadne wyczułam ok 25 tygodnia ale to róznie bywa teraz jestem w 18 tygodniu i czuje takie dziwne bulgotania i tez sie nie moge doczekac kopniaczków nel i dzidzia(25.01.04)

mania Dodane ponad rok temu,

Do Nel

Dzięki dobra kobieto – pocieszyłaś mnie troszkę :))

kzaremba Dodane ponad rok temu,

Re: Co z tymi ruchami??

Nic sie nie martw. Ja ruchy zaczęłam czuć ostatniego dnia 20-tego tygodnia (dokładnie w środe wieczór, a w czwartek już był pierwszy dzień 21-ego tyg.). To było takie łup-plum nad spojeniem łonowym. A potem kilka dni cisza. Teraz jestem w 30-tym tygodniu i ruchy czuję ale dość rzadko i zwykle słabo.Już częściej widzę jak mi brzuszek faluje. Widocznie albo nasze dzieci są spokojne i mało ruchliwe, albo nasza wrażliwość na te bodźce mniejsza.
I ja też bardzo się martwiłam o moją dzidzie jak nie czułam ruchów, a inne dziewczyny pisały że już w 18-tym tygodniu czują ruchy. Ale naprawde to sprawa bardzo indywidualna i nie ma co sie martwić. Tym bardziej że jak sama piszesz czasem coś “plumka”.
Pozdrawiam-

agusiak Dodane ponad rok temu,

Re: Do Nel

Wiesz co, ja też miałam tak podobnie – w 15 tyg. 2 razy czułam takie lekkie pukanie od środka, tydzień temu takie nietypowe bulgotanie a potem już nic. Ale moja ciężarna koleżanka mówi, że jak dziecko rośnie, to przez chwilę można je czuć, a potem zwiększa się macica i ilość wód płodowych i znowu jest cisza. Aż do czasu, kiedy zrobi się ciaśniej. Tak jej to wytłumaczyła lekarka. Tak więc czekam z utęsknieniem na moment, w którym zacznę mojego Dzidziola czuć regularnie. Oby jak najszybciej :))

Agusia ze styczniowym Bąbelkiem

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Co z tymi ruchami??

ja pierwsze ruchy poczułam w 21 tygodniu, potem przez kilka dni był spokój, potem znów rzadkie kopniaczki… Nie denerwuj się, wszystko jest ok, a dzidzia jeszcze da Ci popalić

Monika i Basia (05.10)

Znasz odpowiedź na pytanie: Co z tymi ruchami??

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Podrapał mnie kot!!
Jestem zła bo odkąd dwa razy poroniłam panicznie boję się kotów i chorób, które przenoszą (zawsze lubiłam kotki) A wczoraj z mężem byliśmy u koleżanki i ni z tego ni
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
szpital św.rodzinny w poznaniu
czesc pozdrawiam wszystkie kobitki i mam pytanie moze któras z was rodziła lub bedzie rodzic w tym szpitalu.dzieki
Czytaj dalej