co ze zwolnieniem w 36 tygodniu?

Słyszałam, że od 36 tygodnia nie warto mieć zwolnienia od ginekologa, bo i tak okres ten aż do porodu zostanie potrącony z urlopu macierzynskiego. Ponoć rozwiązaniem jest zwolnienie od każdego innego lekarza. Czy wiecie coś na ten temat?
Gosia.

2 odpowiedzi na pytanie: co ze zwolnieniem w 36 tygodniu?

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: co ze zwolnieniem w 36 tygodniu?

Wszystko zależy od tego od kiedy wystawią Ci urlop w szpitalu. Trzeba przypilnować żeby od dnia przyjęcia lub od dnia porodu wystawili.

Pozdrawiam.
smoki

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: co ze zwolnieniem w 36 tygodniu?

Wcale tak nie jest. normalnie bierzesz zwolnienie i nie mają prawa potrącić Ci tego z urlopu – możesz też zapytać u siebie w kadrach. ja byłam na zwolnieniu do samego końca i nic mi nie potrącali.. wiem że ZAMIAST zwolnienia można rozpocząć wcześniej urlop macierzyński, ale to tylko na Twoją prośbę.
A.

Znasz odpowiedź na pytanie: co ze zwolnieniem w 36 tygodniu??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
reakcja ludzi
Dzisiaj od rana bylo strasznie upalnie ,a jestem na etapie kiedy zaczyna brakowac ciuchow(18 tydz) wiec ubralam sie w spudniczke elastyczna do kolan i krotka bluzeczke z golymi plecami.Brzuszek moj
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
37 dzien
Ludzie! To juz 37 dzien! Nie mam odwagi robic testu, ide wieczorem do gina, niech on popatrzy i powie jak sie rzeczy maja! Strasznie sie boje! Tak bym chcialaaaaaaaa. Prosze
Czytaj dalej