CUD NARODZIN

15-04-2006 rok Wielka Sobota ? .Godzina 12.45 rodzi się nasz synek Mateusz-,,Dar Boży?? cały i zdrowy ,a miało go nie być .Wielka radość i wielki smutek ,jednocześnie wiara że nic nie dzieje się bez przyczyny

Od pięciu lat walczę z rakiem przeszłam już kilka operacji i ciągle pojawiają się przeżuty .O tym że mam nowotwór dowiedziałam się ,będąc w ciąży .Wielki szok co robić ,co dalej ?mnóstwo pytań i żadnej odpowiedzi.Mam 41 lat ,mój mąż 37 ,wtedy o pięć lat młodsi ,jedyne nasze dziecko, mieliśmy tylko siebie ,a jedynym naszym sprzymierzeńcem był Pan Bóg .
Zaczęła się walka o życie moje i naszego nienarodzonego Dziecka, my wierzyliśmy ,choć wielu ludzi i lekarzy przekreśliło nas i nasze życie że Pan Bóg ma inne plany wobec Mateuszka ,usłyszałam usunąć
Ja tego na szczęście nie zrobiłam choć lekarze w Mateuszku widzieli nie dziecko ,które już w łonie mamy czuje i rozwija się ?lecz PROBLEM .
.Coraz trudniej uwierzyć ,że to stąd, z Polski pochodził Sługa Boży Ojciec Święty Jan Paweł II-następca Świętego Piotra-który propagował ochronę każdego życia ,i ostatnie pięć miesięcy które powinny być najpiękniejsze powinnam była się skupić na tym ,jak będzie wyglądać ,kim będzie ,no i taki pytanka które każda mama ,sobie zadaje ,marzy ,ja zadawałam sobie pytania ,a co będzie jak nie przeżyję jak dają sobie radę i milion innych ,na dodatek żaden lekarz nie chciał się podjąć ,prowadzenia tej ciąży. Ale udało się Mateuszek się urodził ,choc problem w postaci choroby został.
Dwa lata później ,mój mąż uległ wypadkowi ,został inwalidą ,po wypadku ,ratowano mu życie miał nie chodzić ,ale też się udało choć niema czucia penetralnego i musi nosić i pieluchy ,ale żyje ,niestety nasze państwo nas nie rozpieszcza ,i często trzeba wybierać ,leczyć się ,albo żyć ,i przykre to jest gdy człowiek chory musi sam się ratować ,i prosić innych o pomoc szczególnie gdy jesteś dorosły .
Ta walka stała by się łatwiejsza dzięki pomocy ,podobno dla mnie niema już nadziei, ale w czasie ciąży też niebyło dlatego , i mamy nadzieję że będzie mi dane patrzeć jak Mateuszek dorasta.
I jakiś Anioł nam pomoże

5 odpowiedzi na pytanie: CUD NARODZIN

achatinka Dodane ponad rok temu,

Becia1504 tylko pogratulować wytrwałości i wiary.

becia1504 Dodane ponad rok temu,

Dziękuję Ci bardzo ,ale najgorszemu wrogowi tego nie życzę ,wierz mi ,to był najgorsze pięć miesięcy ,w naszym życiu

yoko Dodane ponad rok temu,

Beciu, będziecie w moich modlitwach.
Strasznie się cieszę, że masz Synka, cel życia.

ema2 Dodane ponad rok temu,

Drogie Panie potrzebuję waszej pomocy. Jestem studentka położnictwa i pisze prace licencjacką na temat stosunku kobiet ciężarnych wobec porodów domowych. Bardzo serdecznie proszę o wsparcie. Przesyłam link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-10050.html
Dziękuję za pomoc:)

iza-gebala Dodane ponad rok temu,

Ale Cię podziwiam, powinnaś być wzorem dla wszystkich. Modlę się za Ciebie i Twoją rodzinę.
Jesteś niezwykłym człowiekeiem!

Znasz odpowiedź na pytanie: CUD NARODZIN?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Widziałyście to ? Leżę i kwiczę :):):)
[IMG]http://media.tumblr.com/tumblr_lkezdzQpj51qcqsd7.gif[/IMG] [IMG]http://media.tumblr.com/tumblr_lkezerjuV51qcqsd7.gif[/IMG] [IMG]http://media.tumblr.com/tumblr_lkf0s4liix1qf7m40.gif[/IMG] [IMG]http://media.tumblr.com/tumblr_lkf0skukyx1qf7m40.gif[/IMG] Nie wiem ile w tym prawdy, to chyba fotomontaż, ale czy to ważne :Wow!::Wow!::Wow!: [źródło:[URL="http://marmara-med.tk/]"]http://marmara-med.tk/[/URL]
Czytaj dalej
Polecam
Hydromasaż w panelu prysznicowym
Może nie do końca na temat ale nie wiedziałam, gdzie moje zapytanie umieścić... Mam pytanko do tych dziewczyn, które posiadają takie cudo jak panel prysznicowy z hydromasażem, czy coś takiego
Czytaj dalej