Forum: Szkolniaki

czas do szkoły

Jak dbacie, aby rok szkolny rozpoczął się bez ekscesów np. z pasożytami? Czy u was w szkołach pojawia się co roku problem z wszami głowy? Niedługo wrzesień więc temat jak najbardziej na topie.

5 odpowiedzi na pytanie: czas do szkoły

betrisa Dodane ponad rok temu,

oj mieliśmy problem w czerwcu, właściwie skończył się jak zaczęły się wakacje. młoda przynosiła dorosłe osobniki, ktoś musiał mieć niezłą hodowlę. Słyszałam,że są preparaty odstraszające. Zamierzam się zaopatrzyć, fryzjerka poleciła. nazwy nie pamiętała ale ponoć działa. W aptece można kupić. lepsze to niż bawienie się w pozbywanie, bo to koszmar. A moja ma włosy do pasa.

kris1079 Dodane ponad rok temu,

U nas w szkole na szczęscie spokój z pasożytami był w zeszłym roku, zobaczymy teraz. Nauczyciele zalecali profilaktycznie używać tego preparatu z apteki.

rodzice-na-102 Dodane ponad rok temu,

W zeszłym roku był, na szczęście nie przeszły do nas, ale niesttey problem aktualny i na wsiach i w miastach.

becia-wawa Dodane ponad rok temu,

U nas na razie nie ma. Najstarsza córka ma włosy do pasa. Nie wyobrażam sobie co by było gdyby. A jakie polecacie praparaty odstraszające?

marysiakrzyzak Dodane ponad rok temu,

W szkole córki nauczyciele zorganizowali lekcję poświęconą pasożytom. Dzieciaki dowiedziały się , co robić gdy u kogoś się pojawiają itp.
W szkole dziecka, rodzice polecają peranit. Niestety nie wiem, ponieważ na szczęście nie musiałam go stosować 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: czas do szkoły?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
Przedszkole i grupa żłobkowa "SMYK" - Warszawa- Ursynów- Piaseczno
Drodzy Rodzice! :) Jestem dyrektorem dwóch przedszkoli - jednego na warszawskim Ursynowie (Metro Natolin) a drugiego przy ul.Sarabandy mieszczącej się w drodze między Warszawą a Piasecznem (obok Puławskiej). Prowadzimy rekrutację dzieciaczków
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Rodzic w kinie
Czasami udaje mi się wyrwać do kina bez dzieci, na NIE bajkę, ale tak rzadko sama chodzę, ze zupełnie jestem zdezorientowana na co warto a nowości nie sledze. Jak coś
Czytaj dalej