czas z dzieckiem

powiedzcie ile czasu poswiecacie swoim pociechom; ale tak efektywnie, rozmawiajac z nim, spiewajac, czy bawiac sie? bo ja czasami mam wyrzuty sumienia, ze za malo; ze zamiast na przyklad siedziec na forum powinnam raczej zajac sie synkiem…z drugiej strony to czasami mi sie nie chce tak gadac bez przerwy nie majac odezwu z drugiej strony.

7 odpowiedzi na pytanie: czas z dzieckiem

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: czas z dzieckiem

Ojeje…..mysle, że cały czas….. No może z dwie giodzniki podczas jego czuwania przeznaczam tylko dla siebie….czyli np. jestem na forum……. Albo robię coś z paznokciami…. A tak przez cały czas gadam do Niego…..usmiecham się… Nusę kołysanki…..pewnie dlatego o 20 jak Mały zaśnie padam na pysk……poza tym nawet jak sprzątam lub gotuję to mówię coś do synka……. A buzia to mnie strasznie boli od śmiania……..

Straszszszsznieeeee niewyspana Julka, mama 5 miesięcznego chyba ząbkującego Karolka

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: czas z dzieckiem

Coraz więcej….. po prostu jak on się uśmiechnie to nie da się go olać……….

Pozdrowienia
zdesperowana smoki i wyjący Dawidek
(2 miesiące i 1/2!)

Dodane ponad rok temu,

Re: czas z dzieckiem

Może razem ze cztery godziny. Poza tym, jak jestem na FORUM, to mała leży obok mnie na materacyku i co chwilę gadam do niej, uśmiecham się (też mnie boli buzia…), wygłupiam się. Ale też zostawiam ją samej sobie na jakiś czas (oczywiście z zabawkami), bo dziecko musi się samo sobą zająć, wyrabia sobie przez to wyobraźnię, eksperymetuje i się rozwija, także nie miej wyrzutów sumienia.

Joanna mama Julci-śmieszki (ur. 8.08.2002r.)

Dodane ponad rok temu,

Re: czas z dzieckiem

Praktycznie jestem z moim dzieckiem cały dzień, na forum wchodzę gdy On zasypia czy to dzień czy noc są dwa powody
nie może tu chodzić swobodnie bo komputer stoi na antresoli i groziło by to nieszczęściem
za dużo tu kabelków i i nnych rzeczy.
Nawet gdy gotuję obiad siedzi koło mnie bądż bawi się w pomocnika.

Ania mama Michałka (23.10.01)

renia Dodane ponad rok temu,

Re: czas z dzieckiem

Moja Asia to straszna gadula i potrafi caly dzien o cos pytac, czasem kilkanascie razy o to samo. Jedynie mam chwilke dla siebie, jak Ania spi, a Asi puszcze bajke o Scooby-doo.

Renia
mama Asi (3 latka) i Ani (roczek)

Dodane ponad rok temu,

Re: czas z dzieckiem

Odkąt wróciłam do pracy, cały wieczór zarezerwowany jest wyłącznie dla Małej. Bawimy się aż Ona nie zaśnie. Więc efektywnie jest tego ok. 4 godzin. CHCIAŁABYM WIĘCEJ!!!!

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: czas z dzieckiem

my jestesmy caly czas same w domkui powoli mamy siebie dosc….ja nie… ale Ewcia wyraznie czasem woli sie bawic sama…. Najbardziej uwielbiamy spacery (odkad Ewcia potrafi chodzic)… Na forum zagladam kiedy Ewcia spi…bawimy sie razem okolo 4 godzin..potem Ewcia bawi sie sama a ja gotuje obiad..czasem mi pomaga,czas przytulanek (bawimi sie soba..zabawki ida w kat) trwa okolo 2 godzin..(przed kapiela)…sadni kiedy wymaga calkowitej mojej uwagi a i sa takie kiedy woli bawic sie caly dzien sama..

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

Znasz odpowiedź na pytanie: czas z dzieckiem

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
co się ze mną dzieje?
Dziś zupełnie nie wiem co ze mną jest... dawno nie byłam taka słaba..męczy mnie nawet siedzenie.... wysiłkiem jest każdy ruch... boli mnie głowa i mam kłopoty ze złapaniem oddechu... dosłownie
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Może ktoś mi podpowie?
Jak często powinno chodzic się do solarium i jak długo leżec w tej skrzynce aby uzyskać ładną opaleniznę? Kiedyś byłam oj dawno parę lat temu, ale bardzo żle sie czułam
Czytaj dalej