Czekam…

Dziś odebrałam wyniki TSH – wszystko w normie, zrobiłam prolaktynę a metoclopramidem a mężuś oddał nasionka. W poniedziałek wyniki. Czekam z niecierpliwością… Pozdrawiam wszystkie starające się i te z brzusiami.

4 odpowiedzi na pytanie: Czekam…

sylka26 Dodane ponad rok temu,

Re: Czekam…

Życzę powodzenia
Ja też czekam tylko nie wiem na co najlepiej na brak @ Ale będzie co ma być….och to mój 27 dc i dłuzy się jak diabli… Cały czas boje się że jednak [email protected] Nawet mój mężuś nie wie o tym moim myśleniu bo nie chciałam i jemu robić nadziei- wiem, że bardzo tego pragnie.
Pozdrawiam serdecznie Sylwia

Dodane ponad rok temu,

Re: Czekam…

Ja także wybieram się na badanie prolaktyny z metoclopramidem, ale jakoś nie mam kiedy chyba dlatego, ze trzeba na to pościwięcić trochę czasu. Może jak w środku lutego wezmę wolne to pójdę. A Ty miałam prolaktynę dobrą bez meto…? Bo ja tak, ale ginka powiedziała, że trzeba zbadać z meto…, bo może być inna i z tego powodu chłopaczki nie moga się dostać do jajeczka.
ines

margeritka77 Dodane ponad rok temu,

Re: Czekam…

Najpierw prolaktyna bez metokl., potem łykam tabletkę i za godzinkę znów badanie. To moje pierwsze badanie tego typu.

Dodane ponad rok temu,

Re: Czekam…

Aha. Czyli wcześniej nie robiłaś prolaktyny samej. Ja robiłam i jest dobra, ale jak pisałam wyżej ginka mi kazała.
ines

Znasz odpowiedź na pytanie: Czekam…

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
ssanie kciuka i rozdwojony paznokiec!
Witajcie:) Moj synek Mateuszek w tym miesiacy skonczy 10 miesiecy:) Od momentu pojawienia sie pierwszego zabka smoczek poszedl w kat! Teraz niestety synus ssie kciuka, podczas snu, najczesciej w nocy! Zdaza
Czytaj dalej
Dla starających się
NIEPEWNOŚĆ
Mam małe pytanko. Dziś zaczął mi sie dokładnie 20 tydzień ciązy i nic kompletnie nie czuje:((( Moze mi ktoś powiedzieć czy mam sie tym martwić? Kiedy wy poczułyście ten pierwszy
Czytaj dalej