Czy bolą Was biodra?

Dziewczyny bolą Was biodra, a dokładnie kości? Ja od około 1,5 tyg. budzę się w nocy przez bolące kości. Najpierw myślałam, że to kość udowa ale teraz wydaje mi się że to miednica. Też tak macie? Dodam, że jestem w 26 tyg. (chociaż dzisiaj rozpoczął się 27).

pozd, ania i kubuś (wg OM 22.02.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: Czy bolą Was biodra?

inga100 Dodane ponad rok temu,

Nie

Melduję koniec 24 tygodnia i zero bólów kości, ewentualnie boli mnie kręgosłup, jak za długo posiedzę w pracy przed komputerem, ale to chyba dlatego, ze jest za wysoko myszka, na poprzednim stanowisku pracy była niżej i nic mi się nie działo.
Trzymaj się!

Inga (8 marca 2004)

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy bolą Was biodra?

Oj, bolało, bolało, to zupełnie normalne, miednica się rozszerza, boli zwłaszca po dłuuugim spaniu na lewym boku ( bo tak bezpieczniej i najlepiej dla dzidzi, więc spałam tak z uporem maniaka). Ale ten ból minie. Nie martw się, to znaczy, że będziesz miała łatwy poród :-))))

ada77 i miki – 20 maj 2003

anulcia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy bolą Was biodra?

Jak przeczytałam Twoją odpowiedź, a zwłaszcza ostatnie słowa to aż zaczęłam krzyczeć ze szczęścia, a buzia uśmiecha mi się od ucha do ucha. Najchętniej wycałowałabym Cię za to! No to niech boli, jeżeli ma być później łatwiej.

pozd, ania i kubuś (wg OM 22.02.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy bolą Was biodra?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Żelazo - jak podwyższyć
Kochane! Od trzech miesięcy moje żelazo "leci w dół", mimo iż łykam różne lekarstwa (Hemofer, Tardyferon, Sorbifer) oraz zmieniłam nawyki żywieniowe. Czy którejś z was udało się polepszyć wyniki i co zrobiłyście,
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Różne obiegowe opinie
Ostatnio strasznie śmieszą mnie uwagi ludzi odnośnie mojej ciąży. Kilka już osób stwierdziło, że ładnie wyglądam jak na ciążę. Ciekawe, czy tktóraś z tych osób sądzi, że w ciąży oprócz
Czytaj dalej