Czy coś się dzieje?

Hmmm…w Walentynki podjelismy z moim slubnym kolejna probe 🙂 I wiecie co?Moze cos zaskoczylo?Podejrzanie kluje mnie i ciagnie w dole brzucha. Czy to moze oznaczac “TO”?
Jak myslicie?A moze mam obsesje?
nizia

2 odpowiedzi na pytanie: Czy coś się dzieje?

kajado Dodane ponad rok temu,

Re: Czy coś się dzieje?

Nizia, życze Ci żeby TO było TO !!!!!
Sobie też życzę….napisz jak już będziesz wiedziała…..!

Rybka

asienka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy coś się dzieje?

Cześć słoneczko ty moje , no no to zaszaleliście.
Oby to było to ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !.Bo jaśli nie zrobiłaś teściku to może się też zbliżać okresik niestety. Jeśl masz termometr to zmierz sobie temperaturkę jeśli masz 37,5 to prawdopodobnie jesteś ale jaśli masz temp 36,9 lub 37,1 to raczej nie.
Ale ja to bym już zrobiła teścik, na co ty czekasz, pewnie się boisz?Albo nie chcesz się za wcześnie rozczarować.Jeśli to było w walentynik to dziś masz 23 d. c.powinno już coś pokazać. Bardzo byś nas wszystkich zaskoczyła tą dobrą nowinką.
Jeśli będziesz to znowu przynoszę szczęście.Wszystkie , dziewczyny z którymi mam kontakt już zaciążyły tylko ja taka sierotka, samotna, a tak chciałabym pogawędzić o porannych dolegliwościach buuuuuuu.

A ja Ci opisuję na priwat te wszystkie , chyba już niepotrzebne wiadomości. Odezwij się do mnie, wiem że ciężko mnie złapać , ale to wina mojego źle działającego internetu.Podłączyli mi jakieś słabej jakości styki i jak tylko ściśnie mróz to ponoć pękają.Ale deszcz też im szkodzi.
Jeśli będę dostępna na G-G to znaczy że wreszcie działa.
Mocno ściskam Ciebie lub WAS. PA

ASIEŃKA

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy coś się dzieje??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
przerwana stymulacja
Dziewczyny pomóżcie. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji do mojej. Wyprodukowałam ok. 30 pęcherzyków Graffa, koszmarnie dużo, ponoć z powodu PCO. Estradiol w 7 dniu brania gonalu 11000, a
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
PCO
W 2000 r stwierdzono u mnie PCO, w styczniu 2001 miałam laparoskopię potem jeszcze trochę się leczyłam i przestałam bo straciłam pracę (której nie mam do tej pory). Ostatnio chciałam
Czytaj dalej