Forum: Karmienie

czy czas na dokarmianie?

Mateusz ma prawie 4,5 miesiąca. Do tej pory jest tylko na piersi, ale je bardzo często-co 1,5-2 godziny, w nocy co 2-3. Waży ponad 7 kg. I zaczęłam się zastanawiać nad wprowadzeniem mu czegoś nowego-myślę o kleiku ryzowym, albo zupce jarzynowej Ale czy to nie za wcześnie? Za tydzień mamy szczepienie więc wtedy poradzę sie pediatry, ale chciałabym poznać Wasze zdanie.
Dzięki

2 odpowiedzi na pytanie: czy czas na dokarmianie?

sroczka Dodane ponad rok temu,

Re: czy czas na dokarmianie?

jejku!! Adaś jest starszy o 2 miesiące od Twojego maluszka i waży 7600 prawie tyle samo. Ale jeszcze mieścimy się w normie Spytaj pediatrę niech ona Ci powie co i jak!

Ela i Adaś 16.08.2003

soley Dodane ponad rok temu,

Re: czy czas na dokarmianie?

Jezeli prawidlowo przybiera na wadze to nie trzeba sie spieszyc, mozna nawyzej odrobinke dla sprobowania. Dzieci lubia nowe rzeczy.

Soley i Laura Amelia 12 08 03

Znasz odpowiedź na pytanie: czy czas na dokarmianie?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
bóle stawów - pomóżcie
pomóżcie - dopadła mnie kolejna dolegliwość ciążowa - chyba najbardziej bolesna jak do tej pory - strasznie bolą mnie kolana, są chwile że rwie jak cholera - szczególnie w nocy,
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Raczkowanie !?
Mam pytanie czy pamiętacie kiedy wasze dzieci zaczeły raczkować i samodzielnie siadać?? Moja Emi ma juz 8 i pół miesiąca i jak narazie nie raczkuje nawet nie lubi zbyt długo
Czytaj dalej