Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?

Asia (3 lata) jest chora: goraczka, wymioty, nie chce nic jesc.
Az smutno patrzec, jak dziecko nie chce nic zjesc. W koncu powiedziala, ze zjadlaby cukierka. Dalam jej i zastanawiam sie, czy dobrze zrobilam.
Rano zjadla pol kromki chleba z szynka, w poludnie cukierka, wieczorem- pol kromki chleba z szynka (polowe tej kromki zwymiotowala). Tylko tyle przez caly dzien


Renia

4 odpowiedzi na pytanie: Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?

jesli mial ochote to pewnie!!!!bidulka…dawaj jej duzo pic… A ze malo je to normalne przeciez jest chora…szybkiego powrotu do zdrowia….

Dodane ponad rok temu,

Re: Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?

Pewnie, że dobrze zrobiłaś :). Ja jak byłam chora jako dziecko, też nic nie chciałam jeść. Lubiłam za to owoce (np. pomarańcze, jabłko), rosołek i dużo dużo piłam. Może Asia też tak woli?

Dodane ponad rok temu,

Re: Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?

Buuuuuuu jak niedobrze, ja bym chyba dała cukierka. Jak takie maleństwo praktycznie nic nie je to chodż tyle ale z umiarem.
Życzymy dużo zdrówka
Ania i mały Michałek (23.10.01)

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?

Reniu! Oczywiście, że dobrze zrobiłaś (zwłaszcza, że nie zwymiotowała po tym cukierku). Przecież to węglowodany, więc troszkę kalorii – w tym stanie lepsze takie niż żadne (zwłaszcza, że nie zaszkodziły!!!). Mam nadzieję, że już jest lepiej!

Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
ciąża po zaśniadzie
Czy któraś z was miała kiedyś zaśniad groniasty i jest obecnie w ciąży? Interesują mnie informacje na temat jak długo trzeba czekać po zaśniadzie, czy robiłyście jakieś badania, co mówili
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Balsam dla duszy przyszłej matki
Jestem właśnie w trakcie czytania cudownej ksiązki, którą podsunęła mi moja mama pt. "Balsam dla duszy przyszłej matki". Nie wiem czy któraś z was już ją czytała, ale jeśli nie
Czytaj dalej