Czy dzieci nie lubią swoich łóżeczek?

Ludzie czy wasze dziecięta też wzbraniają się przed wsadzeniem ich do łóżeczka? Moja mała nie spędza zbyt dużo czasu w łóżeczku (własciwie wcale bawi się w innym pokoju) wkładam ją tylko do spania i wtedy Ona dostaje furii! Tak sie drże jakbym Ją do wrzątku włożyła rzadko sie zdarzy że położy się i grzecznie zaśnie. Czy macie podobną sytuację a może macie receptę na to jak przekonać dziecko do łóżeczka.

MAŁGOŚ, OLA (16.12.01) i WERONIKA (23.05.03)

4 odpowiedzi na pytanie: Czy dzieci nie lubią swoich łóżeczek?

 1. Re: Czy dzieci nie lubią swoich łóżeczek?

  Moja Kajka robi podobnie. W dzień jak ja wkładam do łóżeczka, to popłacze i przestaje, natomiast po kąpieli jak czas do spania, to dostaje furii!!I dlatego od dłuższego czasu usypia u nas w łóżku a jak my idziemy spać to dopiero ją przekładamy. W nocy jak się budzi na karmienie to biorę ją do siebie i po karmieniu zanoszę do łóżeczka i jest ok. Wydaje mi sie że to jest problem duzo dzieci, dlatego nie martw się nie jesteś sama, dołączam do klubu. Pozdrawiam

  Ewa i Kaja (ur. 28.09.03 r)

  • Re: Czy dzieci nie lubią swoich łóżeczek?

   Mój Jasiek góra 2 obroty karuzelki spędza w łóżeczku;-) W nocy śpi z nami(teraz nie bo się rozchorowałam;( ) a w dzień w wózku. Wtuli się w swój kocyk i pieluszkę w kaczuszki i usypia bez bujania i wożenia. Jeśli jednak i z kocykiem i z pieluszką włożę go do łóżeczka, ryk… ehhh takie małe a ma już swoje upodobania:)

   Aba i Jaś (04.11.03)

   • Re: Czy dzieci nie lubią swoich łóżeczek?

    O to ja mam niezle – Emilka potrafi w dzien wytrzymac w łózeczku 4-krotne nakrecenie karuzelki, a czasami nawet polezy chwile jak sie skonczy krecic No i w nocy – spanko w łóżeczku od północy góra do 6 rano (ale czasami ani minuty). Dorosła do tego to mam nadzieje ze w koncu i wieczorem da sie połozyc do łózeczka…. bo po porodzie to stwierdziłam ze łózeczko jest całkiem niepotrzebnym meblem…. chyba ze jako podpórka pod przewijak.
    pozdrawiamy

    • Re: Czy dzieci nie lubią swoich łóżeczek?

     Jagoda spi w lozeczku… Ale na nic chyba co jest zwiazane z maluchem nie ma recepty…. byloby cudownie… no ale… 😉

     Zycze jednak aby Ci sie udalo przyzwyczaic Weronisie do tego by spala w swoim lozeczku 🙂

     Mama i Jagoda 01-08-03

     Znasz odpowiedź na pytanie: Czy dzieci nie lubią swoich łóżeczek?

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo