czy grypa w ciąży to koniec świata???

Jestem teraz w 15 tygodniu ciąży. 2 tygodnie temu przeszłam grypopodobną infekcję (głównie polegająca na upiornym katarze). Nie brałam leków i siedziałam w domu. Wszystko minęło dosyć gładko choć trwało 8 dni, ale boję się ewentualnych konsekwencji mojej choroby. Czytałam o wadach wrodzonych będących skutkiem grypy. Czy któraś z mam miała podobną przygodę, i czy skończyła się ona dobrze? Proszę, uspokójcie mnie, bo śnią mi się już koszmary…. To moja pierwsza ciąża i nie mam żadnych doświadczeń.

3 odpowiedzi na pytanie: czy grypa w ciąży to koniec świata???

Dodane ponad rok temu,

Re: czy grypa w ciąży to koniec świata???

Ja przeszłam straszną grypę na początku ciąży (3 tydzień od zapłodnienia) i też myślałam, że to koniec świata… ale ten koniec świata jest na zdjęciu niżej hi hi, okaz zdrowia. Nie martw się, wszystko będzie dobrze :).

mmosia Dodane ponad rok temu,

Re: czy grypa w ciąży to koniec świata???

dzięki za poprawę humoru. Pozdrowionka dla Ciebie i Maleństwa:)

kahna Dodane ponad rok temu,

Re: czy grypa w ciąży to koniec świata???

nie martw się. Najważniejsze że byłaś w domu. i przeczekałaś chorobę. Jestem w ciązy po raz trzeci (wszystkie planowane), przy pierwszej byłam potwornie chora, antybiotyki (spowodowały alergię) a dziecko zdrowe (już prawie 10-letnie) i rośnie na fajnego faceta. Wszystko będzie dobrze.

Znasz odpowiedź na pytanie: czy grypa w ciąży to koniec świata???

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Czy to normalne, że mam delikatne skurcze macicy?
Dziewczyny poradzcie. Jestem w 6 tygodniu ciazy. Od dwoch dni mam dziwne uczucie tak jakbym mialam deliktane skurcze macicy. Sa one bezbolesne. Nie odczuwam jakis dodatkowych nieprzyjemnych oznak. Nie mam
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
musze sie pochwalić
wczoraj tak jak wczesniej pisalam stawilam sie do szpitala na usuniecie torbiela z jajnika i okazalo sie ze torbieli nie ma:) pekla sama i juz sie wchlania:) przetrzymali mnie dobe, porobili badania
Czytaj dalej