Czy jest ktoś z Gdańska

Cześć dziewczyny,
Mam nadzieję że wśród Was znajdę kogoś z Gdańska ewentualnie z Elbląga. Potrzebuję kontaktu do dobrego lekarza specjalisty któy zna się na rzeczy i odpowiednio mnie pokieruje. Jestem po ośmiu nieudanych cyklach – pół roku chodziłam do kobiety, która nie skierowała mnie na żadne badania ponieważ uważała że to za wcześnie na niepokój, a dwa ostatnie miesiące brałam duphaston zapisany przez inną bez wcześniejszego badania poziomu hormonów. Także stoje w miejscu i nie wiem gdzie uderzyć żeby pójść do przodu. Pomórzcie.
Ela

3 odpowiedzi na pytanie: Czy jest ktoś z Gdańska

targo Dodane ponad rok temu,

Re: Czy jest ktoś z Gdańska

Witaj, ja jestem z Gdańska.Osobiście chodzę do dr Szczurowicz do Wzeszcza jestem z niej zadowolona ponieważ ona jest giekolog-położnik i endykrynolog. W ciąży też do niej chodziłam a na usg do dr Deringa na Grunwaldzką -przyjmuje w nowym budynku Hossa taki całym oszklonym. On jest wybitnym specjalistą wszystkie dziewczyny w oczekujących Ci to potwierdzą. Prócz tego,że ma usg to oczywiście jest też lekarzem i możesz się u niego leczyć. Dering kosztuje z usg 80 zł a Szczurowicz 90zł bez usg.
Jak będziesz miała jakieś pytania to napisz z chęcią ci pomogę

Pozdrawiam
Sylwia

elas Dodane ponad rok temu,

Re: Czy jest ktoś z Gdańska

Dziękuję. Aż dziwne że tylko my dwie jesteśmy z Gdańska czyżby pozostałe były z Warszawki? Czy mogłabyś mi podać jakiś kontakt do tych lekarzy albo wytłumaczyć dokładniej gdzie jest ten budynek czy przy Aleji Wojska Polskiego czy przy Szymanowskiego?
Pozdrawiam.

dziubas Dodane ponad rok temu,

Re: Czy jest ktoś z Gdańska

Cześć!
Ja równierz jestem z Gdańska.
Leczę się u dr Rogozy. Nie wiem czy jest najlepszy ale za to kompleksowy. Za usługę bierze 70 zł w tym masz USG przy karzdym badaniu.

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy jest ktoś z Gdańska

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Ostrzeżenie - pomyłka w aptece!!!
Właśnie miałam telefon. Dzwoniła farmaceutka z apteki, w której mój mąż realizował receptę dla naszego Mchałka. Kupił m.in. witaminę B1 przepisaną przez lekarza. Jak się okazało, farmaceutka pomyliła dawki! Wydała
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
myszka.......
Chodzi mi o myszkę do komputera...co jakiś czas się psuje, ledwie j=nią poruszam i potem zakażdym razem kupuję nową...czy taką myszkę się szyści? Jesli tak to jak? Julka i 14
Czytaj dalej