Czy jestem nienormalna???

Kochane Moje!
Juz jest po swietach. Smutno mi bylo i to bardzo. Teraz mam nadzieje, ze bedzie lepiej, z tym samopoczuciem psychicznym.
Nie wiem jak przetrwam Sylwestra. A to dlatego, ze bedziemy w towarzystwie 10 osob, a jedna z kobietek jest w 6 m-cu ciazy. Jest to cud, ja wiem. Ale cos takiego dziwnego dzieje sie ze mna jak patrze na kobiety w ciazy… Z jednej strony cieszy mnie taki widok,a z drugiej strony coraz czesciej pojawia sie cos na pograniczu pustki i bolu, pomiedzy beznadzieja, a bolem. trudne do okreslenia odczucie.
Czy tez tak miewacie, czy jestem nienormalna?

Joas

4 odpowiedzi na pytanie: Czy jestem nienormalna???

mala Dodane ponad rok temu,

Re: Czy jestem nienormalna???

joas nie mow tak nie jestes nienormalna ja czuje dokladnie to samo i jestem pewna ze wiele dziewczyn ma podobne odczucia ale juz niedlugo skarbie jeszcze troszke cmooook mala

audi Dodane ponad rok temu,

Re: Czy jestem nienormalna???

Joaś,
jak możesz tak myśleć. Podczas świąt jest zawsze więcej czasu na myślenie. Ja sama uroniłam kilka łez w kościele gdy chrzcili małe dzieci – niestety nie moje. Drugi dzień świąt spędziłam w towarzystwie ciężarnej bratowej – zaszła w ciążę miesiąc po mnie – i jej ślicznej 1,4 rocznej córeczki a mojej chrześnicy. Patrząc na małą dziewczynkę i brzuch mojej bratowej zapewne wiesz co myślałam. Dlaczego to nie ja?????!!!! Ale tak już jest. Proszę, my naprawdę musimy wierzyć, że w końcu nam się uda. Popatrz na małą – ile ma w sobie ciepła i siły.
A doła ma każdy raz na jakiś czas. Ja też miewam takie chwile. A patrząc na brzuch twojej znajomej wyobraź sobie jak ty będziesz wyglądać już niedługo. Tego życzę ci z całego serca.
Joaś, sorry ale dopiero dziś odpisałam – wszystko jest w wiadomości priva.
Całuski ślę
Audi

kajado Dodane ponad rok temu,

Re: Czy jestem nienormalna???

JOAS.
DZISIAJ WRÓCIŁAM ZE SZPITALA, PO ZABIEGU ŁYŻECZKOWANIA, JEST MI BARDZO CIĘŻKO……PUSTO…..SMUTNO….JUŻ NIE MA WERONIKI.MAM SYNKA 5 LETNIEGO DOMINIKA, I KOCHANEGO MĘŻA……….ALE BRAKUJE MI OGROMNIE TEJ OKRUSZYNY W BRZUCHU .
JESTEM Z TOBĄ………..RAZEM BĘDZIE NAM ŁATWIEJ.

Rybka

Dodane ponad rok temu,

Re: Czy jestem nienormalna???

Kochana Rybko,

przykro mi bardzo, ze grono kobiet, ktore doznaly tego doswiadczenia sie powieksza… Tule Cie do siebie.

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy jestem nienormalna????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Adopcja
Nie umiem zacząć rozmowy...
chodzi o to, że coraz częściej zaczynam myśleć o adopcji...Wynika to z tego, że jestem osoba dosyć zajętą a poza tym nie chcę się leczyć Bóg wie ile...Jeżeli nie będę
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
ile odczekać po HSG?
W poprzednim cyklu miałam HSG i teraz się zastanawiam, czy już można wznowić starania o dzidzię, tym bardziej, że akurat mam owulację po drożnej stronie, czy należałony poczekać Jak myślicie?
Czytaj dalej