Czy komuś się coś podobnego przytrafiło?

Od 19 dc zaczęłam brać duphaston na wzmocnienie drugiej fazy. I coś dziwnego się pojawiło – cykl był 21 dniowy. Przy czym w 15 dc była najprawdopodobniej ovu (niższa temp) i po nie dwa dni wysokiej 16, 17 dc (wyższej o ok 0,3 krechy) Później był spadek w 18 i 19dc w 20 i 21 wzrost – ale jako efekt duphastonu chyba. A w 22 dniu @ !!!.
Cykl nie był raczej bezowulacyjny – skad więc ta @ tak szybko?! Po ovu zawsze miałam ok 11-12 dni do @.
Dzwoniłam do ginka – stwierdził, ze trzeba spróbować eksperyment z duphastonem w następnym cyklu – i w zależności od wyniku zostajemy przy duphastonie lub dostaję coś mocniejszego. Natomiast ponieważ byłam w ciężkim szoku w związku z tą @ niedopytałam o przyczyny.
Czy to moze być efekt brania duphastonu?

Renata
moje wykresiki

1 odpowiedzi na pytanie: Czy komuś się coś podobnego przytrafiło?

violka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy komuś się coś podobnego przytrafiło?

Też tak miałam jak Ty, wprawdzie nie w ostatnim cyklu, ale na pewno tak było jak u Ciebie…….byłam w szoku, pytałam lekarza “dlaczego tak się stało?” – ale nie potrafił mi tego wyjasnić !!! pewnie sam nie wiedział….. No cóż cuda się zdarzają…..

pozdrawiam
violka

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy komuś się coś podobnego przytrafiło?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Przedłuzająca się żółtaczka-kto przerabiał?
20 sierpnia miałam zaszczepic Soniaczka, ale nic z tego nie wyszło, bo lekarka po oględzinach stwierdziła, ze mała jest jeszcze zażółcona ( szósty tydzień). Pobrali jej krew i bilirubina wyszła
Czytaj dalej
Polecam
jaka ksiazke lub poradnik?????
wlasnie zamierzam zaczac czytac i niewiem co jaka mi polecicie ksiazke??? FAjnie byloby gdy rowniez gdyby sie nadawala dla mojego mezusia? Z gory dziekuje Dorota i Zosia
Czytaj dalej