czy komus sie zdarzyło????

Heloł !
Jestem zła bo wczoraj dowiedziałam sie, ze musimy powtarzać z mężem badania genetyczne ( kariotypy), bo poprzednie nie wyszły. Za około 2 tygodnie spodziewaliśmy się juz wyniku, a tu sie okazuje ze powtórka. W dodatku dopiero z dwa tygodnie, wie cwyniki będa dopiero za dwa miesiące od dzis.Zła jestem, bo juz chcuiałam wiedzieć i mieć to za sobą.
Podobno cos w laboratorium nie wyszło. Wiem ze zdarza sie ze komórki moga się nie namnożyć ale zeby u obojga?? Troche mnie to zastanawia i się martwię że coś wyszło nie tak z wynikami i stąd ta powtórka…
Czy Którejś z Was przydarzyło sie cos podobnego??? A moze słyszałyscie o takiej mozliwości???

3 odpowiedzi na pytanie: czy komus sie zdarzyło????

alutka Dodane ponad rok temu,

Re: czy komus sie zdarzyło????

nie znam sie na tym, ale uwazam,że nie powinnas sie martwic na zapas czasami sie zdarzają dziwne rzeczy, moze wysiadl prąd i zniszczyly sie nie tylko wasze próbki, może ktos sie pomylił i teraz muszą jakos z tego z twarzą wybrnąc?
Nie wiem, tak sobie spekuluje, ale na pewno wszystko bedzie dobrze!!!!!
Trzymam kciuki

mirion Dodane ponad rok temu,

Re: czy komus sie zdarzyło????

Witaj.
Mój mąz miał taki przypadek, mój kariotyp się wyhodował a jego w ostatniej fazie padł. Ale potem jak powtórzył badanie wszystko było ok. Nie martw się takie rzeczy się zdarzają.

megan27 Dodane ponad rok temu,

Re: czy komus sie zdarzyło????

A po co się robi takie badania?

Znasz odpowiedź na pytanie: czy komus sie zdarzyło????

Dodaj komentarz

Dla starających się
bez linji
nowy test już bez linji temperaturki Eluni
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Jak masować twardy brzuszek?
Czy ktoś może wie? Słyszałam wersję zgodnie z ruchem wskazówek zegara ale i w przeciwnym kierunku... Wydaje mi się, że w przeciwnym. I w którym miejscu masować? Niżej, wyżej? Moja
Czytaj dalej