Czy ktoś leciał z Airpolonią?

Lecimy na Kretę z tymi liniami, jestem ciekawa czy są jakieś przekąski w trakcie lotu i jak to jest z dzieckiem. Martwię się, bo nie wiem czy Nina wytrzyma tyle czasu w jednym miejscu. Jakie są Wasze wrażenia?

Ola i Ninka ur. 30 maja 2003

2 odpowiedzi na pytanie: Czy ktoś leciał z Airpolonią?

leszczynka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś leciał z Airpolonią?

Ja leciałam tymi liniami.Jest jedzenie dla dzieci w słoiczkach ,zupka i deserek.Dorośli dostają normalne jedzenie ,bułeczka ,wedlina itp.
Poproś o pierwsze miejsca od wejścia ,tam jest dużo miejsca miedzy fotelami a “ścianą’ i mała może siedzieć na podłdze ibawic sie.

LESZCZYNKA ,Mati,Natka i Emi.

olaka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy ktoś leciał z Airpolonią?

A gdzie oddaje się wózek, czy muszę prosić o szelki dla dziecka przy starcie? Wysmarowałam do nich listę zapytań, ale niestety jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Pozdr.

Ola i Ninka ur. 30 maja 2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy ktoś leciał z Airpolonią?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Do mam karmiacych!!!....butelka
Kiedy przestalyscie wyparzac butelki po wymyciu. Moja corcia skonczyla juz 7 tygodni, a my z mezem po kazdym wymyciu butelek zalewamy je wrzaca woda z czajnika, to samo robimy ze
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Na Krecie z dzieckiem
Wybieramy się 19tego na Kretę. Czy był ktoś z dzieckiem? Ja myślicie czy warto z nią jechać coś zwiedzać, a jak tak to co? czy może lepiej dać sobie spokój???? [img]http://foto.onet.pl/upload/42/92/_308650_n.jpg[/img]Ola
Czytaj dalej