czy ktos miał podobne wyniki ??

odebrałam dzis wyniki meza i sa one takie , dodam moze sie sie leczymy 7 miesiecy i poczatek był bardzo zły-wyniki mizerne , a teraz mamy :ilosc pleminków 17mln/ml w ruchu A -15% w B -3% C 20%,jest zachowanie ruchu po 4 godz i po 24 godz równiez-3%, przy czym mąż ma podwyzszona PRL – 30ng/ml, czy jest mozliwosc w tym momencie na zajscie w ciaze???

2 odpowiedzi na pytanie: czy ktos miał podobne wyniki ??

madziorex Dodane ponad rok temu,

Możliwość jest, ale pewnie lepiej byłoby podejść do inseminacji. Szybciej pewnie.

gablysia Dodane ponad rok temu,

Napewno musicie najpierw zbić prolaktynę ona może mieć duży wpływ na proces spermatogenezy. Twój mąż dostanie pewnie Bromergon, po którym będzie mu słabo i może mieć zawroty głowy. Odczekajcie 3 miesiące i powtórzcie badania.
Przy takich wynikach jest możliwa inseminacja- to najprostsza metoda wspomaganego rozrodu. ALe jeśli twój mąż prawidłowo zareaguje na bromergon, być moze uda się nawet naturalnie, jeśli wyniki się poprawią.
Trzymam kciuki.

Znasz odpowiedź na pytanie: czy ktos miał podobne wyniki ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
Dzieciaczki 2009 pokażmy się
[COLOR="Indigo"][CENTER][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"]Dziewczyny wklejajcie fotki swoich szkrabów, ja zaczne a oto listopadowa Angelika[/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/249/ca13841bf43f8b04.jpg[/IMG][/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/248/364ec8bb2dcb3158med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="2"] to od razu po urodzeniu[/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/249/c533cf44497c934bmed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="2"]Angelika ma tu 2 dni i jest już w domku[/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/245/ba19f61b4b4cb3d3med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="2"]pierwsza
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
a jednak biopsja
Czesc Dziewczynki Pozwalam sobie otworzyc nowy watek no bo coz... kolejne podejscie do in vitro to i kolejne pytania:Cwaniak:. Chcialam Was sie zapytac czy orientujecie sie jak to jest z ta
Czytaj dalej