czy mogę podróżować z noworodkiem?

chcialabym z dwutygodniowym synkiem wybrać się na cały dzień 80 km od naszej miejscowości,mamy zamiar jechać samochodem czy to mu nie zaszkodzi?

4 odpowiedzi na pytanie: czy mogę podróżować z noworodkiem?

Dodane ponad rok temu,

Re: czy mogę podróżować z noworodkiem?

Hej
Moja córcia miała dokładnie tyle samo kiedy musiałam z nią wyjechać ok 90 km od domu. Podróż zniosła b.dobrze. Teraz ma 2 mies. i zrobiła juz ok400 km w samochodzie; jedyne czego pilnuję to żeby wrócic ok. 19.30 (o tej godzinie przygotowuję ją do spania).
Pozdrawiam Aga

lanollina Dodane ponad rok temu,

Re: czy mogę podróżować z noworodkiem?

ja jak mój mały miał trzy tygodnie pojechałam 150km. Mały całą podróż spał grzecznie. Trzeba tylko zatroszczyć sie o osłone od słońca ja nie miałam i trzymałam cały czas pieluszkę.

figusia Dodane ponad rok temu,

Re: czy mogę podróżować z noworodkiem?

Czesc!

Mozesz z synkiem podrozowac bez problemu. Ja pierwszy raz pojechałam do mamy (80 km od miejsca gdzie mieszkam) jak młoda miała niecały tydzień. Kup fotelik samochodowy (takie nosidełko). Ja wkładałam na dno jeszcze małą poduszeczkę pod pupcię, żeby mała nie obciążała kręgosłupka. Warto też mieć osłonkę na szybę przed słońcem. Moja córcia przejechała już kupę kilosów i jest starm podróżnikiem!

Pozdrowionka dla mamuś i dzidziusiów

Figusia i Martynka -łobuzek 23.01.04

aga33 Dodane ponad rok temu,

Re: czy mogę podróżować z noworodkiem?

na pewno nie zaszkodzi synkowi podróż. 80 km to nie tak duzo. Moja coreczka mając 3 tyg pojechała w moje rodzinne strony 260 km z jednym przystankiem na karmienie. Chyba bardzo lubi jeźdxic samochodem bo tylko usłyszy silnik to od razu zasypia :-))))))). może to dla tego, że cała ciążę przejeździłam….

Aga i Kaja 14.05.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: czy mogę podróżować z noworodkiem?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Listopadówki dajecie bułki do podgryzania?
No bo właśnie ja się zastanawiam czy już można... ale od czasu do czasu daję. Ola je uwielbia i tak śmiesznie gryzie... A poza tym macie może jakieś pomysły co
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Drugi poród - mniej bolesny?
W marcu urodziłam córeczkę - lekko nie było. ;-))))) Mimo to myślę o zajściu w ciążę, jak Mała będzie miała roczek. Porodu się nie boję, bo chociaż boli oookropnie, to wiem, jak jest. Ciekawa
Czytaj dalej