czy nie za wsześnie wstaje?

Mam pytanie, kiedy wasze dzieci zaczęły same wstawać? Moja Diana ledwo skończyła sześć miesięcy i już sama wstaje. Martwię się czy to nie za wcześnie.

Alicja gg: 1255277

2 odpowiedzi na pytanie: czy nie za wsześnie wstaje?

Dodane ponad rok temu,

Re: czy nie za wsześnie wstaje?

Hubi choc byl klockiem to sam zaczal raczkowac jak mial 6 miesiecy,a wstawac 7.5 co budzilo zdziwienie lekarza ze przy takiej wadze:)tak szybko wstaje:)
Jezeli wstaje sam czyli lapie sie wszystkeigo co sie da i wstaje to pozwol na to,Diana sama sobie krzywdy nie zrobi.

Nelly i Hubert 23.02.03

mania Dodane ponad rok temu,

Re: czy nie za wsześnie wstaje?

Nic sie nie martw jeżeli dziecko samo zaczyna siadac, wstawaci nikt go do tego nie zmusza to znaczy, że przyszedł na niego czas i nic mu nie będzie. No ale zmartwię Cię jednym, teraz to Ci się zacznie pilnowanie małego ;))Wszędzie go będzie pełno i czego się nie dotkanie to tam wstanie.
Pozdrawiam

Marzenka i Marysia ur16.01.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: czy nie za wsześnie wstaje?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Czy będe jeszcze kiedykolwiek...
...starającą się? Nie wiem. Na razie możecie mnie tylko skreslić z listy oczekujących, bo już niewiele czasu mi zostało. Nie wiem czy kiedykolwiek wrócę, czy będę miała dość
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Planowany porod - szpital Zeromskiego w Krakowie
Witajcie! Chcialabym nawiazac kontakt z dziewczynami planujacymi porod w Szpitalu Zeromskim w Krakowie, jak też z mamami, które juz tam rodziły. Dziekuje z gory. Pozdrawiam [img]https://preg.fertilityfriend.com/pregticker/671aa/preg.png/images/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej