Forum: Karmienie

Czy podawa codziennie mięsko?

Czy podawac codziennie zupke z mięskiem? jaka jest częstotliwośc dawania mięska 5 miesięcznemu dziecku i jak to wygląda później?

8 odpowiedzi na pytanie: Czy podawa codziennie mięsko?

goooosia Dodane ponad rok temu,

ja podawalam codziennie, ale jakie sa zalecenia nie wiem;). chyba najlepiej bedzie jak sprawdzisz w schemacie zywienia niemowlat.

bep Dodane ponad rok temu,

Na początku codziennie to chyba za często. Ja bym zrobiła przerwę 1-2 dni w tygodniu. No chyba, że zalecenia lekarskie będą inne (niska hemoglobina itp.)

fresz Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Bep:Na początku codziennie to chyba za często. Ja bym zrobiła przerwę 1-2 dni w tygodniu. No chyba, że zalecenia lekarskie będą inne (niska hemoglobina itp.)

Dokładnie !!!!!!!!!!

mamamonia Dodane ponad rok temu,

🙂

mamamonia Dodane ponad rok temu,

Ja na początku dawałam co drugi albo i co trzeci dzień zupkę. Taką którą sama gotowałam, jak dawałam częściej to małe dostawały zatwardzenia. Teraz daję codziennie zupkę, ale co trzeci dzień zamiast mięska dostają żółtko.

Dodane ponad rok temu,

nam pediatra od 6mc kazała dawac mięso codziennie, mały byl zdrowy itd

mama80 Dodane ponad rok temu,

my nie dawaliśmy codziennie 5 miesięcznemu dziecku mięska – tylko tak co 3 dzień a hemoglobina była ok bo sprawdzaliśmy regularnie co jakiś czas

kama28 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mloda:Czy podawac codziennie zupke z mięskiem? jaka jest częstotliwośc dawania mięska 5 miesięcznemu dziecku i jak to wygląda później?

niecodziennie moim zdaniem
no i jak żółtko to nie mięso

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy podawa codziennie mięsko?

Dodaj komentarz

Polecam
Załoga G w 3D
Właśnie wróciłam z kina z Basiulcem. Pierwszy raz oglądało moje dziecię film w 3D, rewelacja. Piszczała, machała rękami i skakała na boki. POLECAM. Dodam, że i ja sie trochę ubawiłam :))) A
Czytaj dalej
Imiona dzieci
Franciszka ?
Zakładam chyba już ostatni wątek na tym podforum;) Co sadzicie o imieniu Franciszka dla dziewczynki? Frania, Franka, Franeczka, Franulka? Czekam na szczere spostrzeżenia:Niepewny:
Czytaj dalej