Czy przedawkowałam witaminę D?

Zdarzyło mi się, ze jak podawałam synkowi wieczorem vbigantol (wit. D), to sama brałam 2 kropelki(tłumaczyłam to tym,że nie biorę zadnych witamin, jest zima,a ja jestem w I trym. ciąży). Nie brałam codziennie tylko raz na 3 dni i to około 5 razy. Dzisiaj wyczytałam, ze taka kropelka vigantolu zawiera ok.650j.m wit.D czyli brałam ok.1300j.m!!!A norma dla ciężarnych to 400j.m.
Jestem w I trymestrze ciąży, jestem strasznei przestraszona, że mogłam zaszkodzic dziecku!Co powinnam teraz zrobić?Co o Tym myślicie, napiszcie proszę!!

2 odpowiedzi na pytanie: Czy przedawkowałam witaminę D?

ewelina1501 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy przedawkowałam witaminę D?

Nie martw się, tylko zadzwoń do swojego lekarza jeśli masz taką możliwość i go zapytaj! Na pewno będzie dobrze… Nie denerwuj się, bo stres bardziej szkodzi Twojemu maluszkowi.. Jeśli nie masz dostępu do lekarza i do następnej wizyty musisz długo czekać, wejdź na [Zobacz stronę], zarejestruj się i tam zadaj pytanie lekarzowi ginekologowi. Ja na odpowiedź czekałam 1 dzień, a do lekarza idę dopiero za 2 tygodnie. Głowa do góry. Pozdrawiam ciepło i uspakajająco

Ewelina + Fil (31.07.2004) + wrześniowy ktoś

mamasebunia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy przedawkowałam witaminę D?

Ginekolog również odpowiada na bocianie i tu : [Zobacz stronę]

Sebuś 2,5r i sierpniowa dzidzia

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy przedawkowałam witaminę D?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Znowu nie wyszło!!!
Wczoraj znowu przyszła @ :( Czy ten "małpiszon" nie mógłby się w końcu ode mnie odczepić? ;) Mam już jej serdeczznie dość. Co za franca bez honoru. Nikt jej nie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czy przedawkowałam witaminę D?
Zdarzyło mi się, ze jak podawałam synkowi wieczorem vbigantol (wit. D), to sama brałam 2 kropelki(tłumaczyłam to tym,że nie biorę zadnych witamin, jest zima,a ja jestem w I trym. ciąży).
Czytaj dalej