Czy przy wyniku 15 beta hcg to poronienie

Poraz drugi ginekolog stwierdził że poroniłam samoistnie po raz drugi przy wyniku około 15 beta hcg nie zdążyłam się przyzwyczaić do myśli że jestem w ciąży bo zaraz poroniłam. Nie zrobiłam żadnych badań. W ten piątek spóźniał mi się okres o 1 tydzień zrobiłam test (pozytywny) i beta hcg – 15 a wczoraj zaczęłam krwawić pytanie brzmi czy to była ciąża czy jest to zwykła opóźniona miesiączka. Ginekolog stwierdził jedynie że jest to średnie krwawienie a macica troszkę powiększona, chwilę później na usg powiedziano mi że wszystkie wymiary wskazują że to zwykła miesiączka, a a beta hcg czasami jest podwyższone. oznaków ciąży brak. I komu tu zaufać, bardzo chcę bobaska i jeśli to zwykła miesiączka to za tydzień dalej próbuję.
Dziękuję za odpowiedzi.

1 odpowiedzi na pytanie: Czy przy wyniku 15 beta hcg to poronienie

lidus Dodane ponad rok temu,

Re: Czy przy wyniku 15 beta hcg to poronienie

Ja bym raczej stawiała na ciążę. A czemu chcesz tak od razu próbować bez badań, przecież skoro już raz poroniłaś to ewidentnie badania powinnaś zrobić, żeby być może uniknąć powtórki. na tym etapie na usg lekarz w macicy nic nie zobaczy, więc ciązy wykluczyć nie może a krwawienie nie musi być wcale mocniejsze od zwykłego. Poza tym już Ci napisałam w innym wątku. Poza tym o jakich oznakach ciązy mówił, podał Ci grubośc endometrium?

Lidek mama Maćka ur.08/06/2001
aniołek IX 1996
aniołek XI 1997
aniołek IX 2005

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy przy wyniku 15 beta hcg to poronienie

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
podciecie jezyczka?
Moj 2-letni synek ma "przyrosniety" jezyczek i pediatra zasugerowala, zeby go podciac, gdyz moze powodowac problemy z mowa, a nawet przeszkadzac przy jedzeniu. Boje sie tego zabiegu, znieczulania i jak synek
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
15mlU/ml beta hcg co oznacza
czy ktoś z was miał taki wynik co to oznacza jestem kompletnie zielona od wczoraj krwawię czy to okres. pomóżcie proszę.
Czytaj dalej