Forum: Szkolniaki

czy rodzic może wnioskować o zmianę pracy świetlicy szkolnej?

W przyszłym roku szkolnym syn idzie do pierwszej klasy, w związku z tym, że oboje z mężem pracujemy syn będzie musiał korzystać z opieki w świetlicy szkolnej. Szkoła jednak zapewnia opiekę od godziny 7.30 to nie rozwiązuje nam problemu pracujemy od 7.00, czy na nasz wniosek dyrektor szkoły może zmienić godziny pracy świetlicy? Pisząc wniosek na jakie akty prawne możemy się powołać?

2 odpowiedzi na pytanie: czy rodzic może wnioskować o zmianę pracy świetlicy szkolnej?

kika22 Dodane ponad rok temu,

U nas w szkole wystarczyło, że rodzice zgłosili dyrekcji, prośbę o wydłużenie godzin pracy świetlicy.
Od września świetlica będzie czynna od 6-45 do 16-00.

kodo Dodane ponad rok temu,

U nas świetlica działa od 6.45 do 18
Myślę, że po prostu napiszcie pismo, w którym zapytajcie o inne godziny funkcjonowania świetlicy, podając jako powód zmiany swoje godziny pracy

Zamieszczone przez olivka75:W przyszłym roku szkolnym syn idzie do pierwszej klasy, w związku z tym, że oboje z mężem pracujemy syn będzie musiał korzystać z opieki w świetlicy szkolnej. Szkoła jednak zapewnia opiekę od godziny 7.30 to nie rozwiązuje nam problemu pracujemy od 7.00, czy na nasz wniosek dyrektor szkoły może zmienić godziny pracy świetlicy? Pisząc wniosek na jakie akty prawne możemy się powołać?

Znasz odpowiedź na pytanie: czy rodzic może wnioskować o zmianę pracy świetlicy szkolnej?

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
nuvaring opakowanie
Witam Czy krążek nuvaring jest zapakowany tylko w tą "torebeczkę" czy mam na nim szukać jeszcze jakiejś folii? bo wyjęłam z tej cudownej torebeczki i żadnego więcej opakowania nie znalazłam plissss
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Proszę o rozpoznanie (ewentualnie rzecz jasna)
Witam Państwa. Problem pojawił się nagle. Od jakichś 4 miesięcy. Syn, lat 2. Nie reaguje na kremy i maści. Derematolog stwierdził, po analizie lupą (!) że to okołomieszkowe zapalenie skóry.
Czytaj dalej