Czy rodziłyście w Instytucie Matki i Dziecka?

Będę rodziła w lutym i zastanawiam się nad wyborem szpitala. Myślę o Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Czy któraś z Was tam rodziła lub ma zamiar i mogłaby się ze mną podzielić uwagami?

Mira

2 odpowiedzi na pytanie: Czy rodziłyście w Instytucie Matki i Dziecka?

marta27 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy rodziłyście w Instytucie Matki i Dziecka?

Ja nie rodziłam w tym szpitalu, ale mam termin na 30.01.03 i też jestem zainteresowana jak tam jest. Dziewczyny odezwijcie się – czy płaciłyście, komu, ile, za co?

MARTA27

mira Dodane ponad rok temu,

Re: Czy rodziłyście w Instytucie Matki i Dziecka?

Ja się telefonicznie dowiedziałam, że koszt porodu rodzinnego to ok. 2000 zł., w co wchodzi sala, położna i lekarz. Powiedziano mi też, że nalezy pójść na oddział i porozmawiać z siostrą oddziałową, która udzieli informacji. Można też po prostu przyjechać tam, gdy zacznie się poród i jeżeli będą mieli wolne miejsca (a zdarza się, że nie mają), to przyjmą w ramach KCh.

Moja znajoma rodziła tam 3 lata temu i nie płaciła. Miała skierowanie od lekarza z Instytutu i poród wspomina bardzo dobrze. Duzo gorzej opiekę po porodzie a raczej jej brak.

Jakbyś się czegoś Marto dowiedziała, to daj znać proszę.

Pozdrawiam,

Mira

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy rodziłyście w Instytucie Matki i Dziecka??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
POSIEW MOCZU-pilne!
Czy wiecie może jaka ilość bakterii wyhodowana w moczu jest wielkością dopuszczalną? Problem jest taki: Zrobiłam mojemu synkowi posiew. Wyszły bakterie w ilości 10 do 3(potęgi)/ml. I pani dr z przychodni
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
trójmiasto
czy jest może jakaś szczęsliwa kobieta, która rodziła w Trójmieście w Redłowie albo Wojewódzkim ostatnio? mam problem, który wybrać. wyjaśniam, że chodzi o ZO, które w redłowie dają za darmo
Czytaj dalej