czy szkodliwe

czy szkodliwe i jak bardzo jest mieszkanie przy antenie przekaźnikowej telefonii komórkowej? czy ktoś coś wie?

4 odpowiedzi na pytanie: czy szkodliwe

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: czy szkodliwe

Nie specjalnie znam się na takich sposobach przesyłów, ale tam gdzie mam zamieszkać planują postawić właśnie taki maszt. Byłam na jednym takim spotkaniu, gdzie jedna strona udowaniała drugiej słuszność własnych argumentów. Ci od masztu mówili, że to nie szkodzi, że to że tamto, ale dużo bardziej logiczne były argumenty mieszkańców na NIE. Jak dla mnie to taki maszt z pewnością wywiera jakiś – negatywny – w pływ na otoczenie, a z pewnością tak będzie, jak obecna technologia się zestarzeje! Kiedyś kryto budynki mieszkalne i nie tylko azbestem, a dopiero stosunkowo niedawno okazało się jakie to szkodliwe.
W każdym razie zewsząd otrzymujemy jakieś promieniowanie, nawet z samej ziemi i nie jesteśmy w stanie się przed tym bronić, ale są to małe dawki, nieszkodliwe dla zdrowia.

PS: nasza walka o umiejscowienie masztu w innym miejscu – choćby na wysypisku śmieci, skończyła się wygraną oczywiście ‚komórkowców’

Kasia z lwiątkiem 06.08.04

dorota27 Dodane ponad rok temu,

Re: czy szkodliwe

wiesz..wlasnie wczoraj jechalismy z mezem przez brooklyn..i on mowi..patrz jaki wysoki maszt…i rzeczywiscie…nie iwem jakiego typu byl to maszt..ale dookala zero domow mieszkalnych..sklepy owszem..i jakies fabryki..

claudia.. 8 miechow;)))

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: czy szkodliwe

Czytałam kiedyś w Nexusie, że mieszkanie przy antenach przekaźnikowych i trakcjach elektrycznych jest bardzo szkodliwe. Ludzie zapadają na nowotwory, najczęściej mózgu.

Aga i Ania 10,5 miesiąca

beata74 Dodane ponad rok temu,

Re: czy szkodliwe

Jest to szkodliwe, chociaz nie ma na to oficjalnych sprawozdan. Tylko w biednych krajach montuje sie maszty na blokach mieszkalnych…po co budowac maszt i placic dodatkowo…jak mozna wykorzystac juz istniejace wysokie budynki. To oczywiscie punkt widzenia „komórkowców” ponadto dziedzina ta istnieje od niedawna i dopiero po latach zobaczymy czy było szkodliwe.. tak czy inaczej przekazniki zawsze kieruje sie w strone bez zabudowań. Takie sa przepisy. Jezeli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat -udaj sie do Mazowieckiego Urzedu Wojewodzkiego-działu zajmujacego sie promienowaniem i hałasem.
Ja osobiscie uwazam, ze nie owinno stawiac sie masztow w miejscach szkół, osiedli tylko np. tam gdzie ludzie nie mieszkają tylko czasowo przebywają. Np hotele, fabryki…itp.

PS: jestem związana zawodowo z ochrona srodowiska, ale akurat komórkowce to nie moja dziedzina.

Edited by Beata74 on 2004/02/11 18:09.

Znasz odpowiedź na pytanie: czy szkodliwe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Dla zmotoryzowanych rodziców
Sprzedam fotelik do którego są kółka.Zajmują ardzo mało miejsca w aucie nie tak jak wózek.Idealny na zakupy.Cena w sklepie 500zł. mam na niego rachunek,gwarancja do kwietnia.Jest naprawde rewelacyjny.Wiele ułatwia.Nie trzeba
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
O dzieciach z probówki... "Potomstwo" o 20.15
Dziś. TVP1. Kamelia i Michałek 14.08.2003 [img]http://foto.onet.pl/upload/14/61/_197791_s.jpg[/img]
Czytaj dalej