Czy to alergia?

Zauważyłam dzisiaj, ze małej łuszczy sie skóra na uszach, a właściwie na samych płatkach uszu z przodu i z tyłu. Tyle sie naczytałam o łuszczeniu się skóry za uszami przy alergii, że się od razu przestraszyłam. Nie ma żadnych innych krostek, a jedynie lekko szorstką skórę na policzkach, ale myslała, że to od mrozu. Żadnych ulewań, kolek i tym podobnych sensacji żołądkowych. Kinga od poczatku je Bebiko i wszystko jest dobrze, tylko to złuszczanie mnie niepokoi. Nie wiem co o tym sądzić. Może Wy będziecie mądrzejsze?

Edzia mama Kingi (31.10.02)

2 odpowiedzi na pytanie: Czy to alergia?

sabka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to alergia?

Mój szymonek też ma szorstką skórę na policzkach i łuszczące się uszka- dokładnie jak twoja córeczka. Myślałam że to od mrozu. Byliśmy u pediatry i powiedziała że może to być początek skazy białkowej. Kazała przejść na mleko sojowe. Jeżeli zniknie to skaza jeżeli nie to być może uczulenie na jakiś kosmetyk. Może powinnaś pójść do swojego pediatry. trudno mi powiedzieć bo nie jestem specem od alergii. Pozdrawiam
Sabka i Szymonek(24.10.2002)

iwonta Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to alergia?

Mojej koleżanki syn miał podobne objawy co wasze dzieci, lekarka jej powiedziała, że niemowlaki maja łojotokową skórę i może ona się łuszczyć, przepisała jej maść robiona w aptece. alergia wystepuje za uszami i na brzuszku. U mojej małej pojawiła się najpierw na brzuszku – wypiłam sok z malin.

Iwonta i Natalka (07.10.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to alergia?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
DANONKI-CO SĄDZICIE?
CO SĄDZICIE CZY MOŻNA JE PODAWAĆ DZIECIACZKOM CZY LEPIEJ NIE? A JEŻELI NIE TO CO DAWAĆ W ZAMIAN? CZY W HASŁO REKLAMOWE DANONKÓW "ROSNĘ ZDROWO" MOŻNA WIERZYĆ?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jak dziala trojprzeplywowy smoczek?
Kupilam smoczek AVENTU i nie wiem jak sie nim obsluzyc. Czy zaklada sie go na normalne butelki czy trzeba do niego jakas spejalna butelke dokupic. Pomozcie,bo moj synek jada platki
Czytaj dalej