Czy to już??

Tak bardzo bym już chciała mieć duży brzuszek i…. Cykle mam regularne co 25-26 dni dzisiaj mija 27 dc i @ nie widać…. Chodze trochę ospała ale nie wiem może sobie to wmawiam (to drugi miesiąc prób – za pierwszym razem było rozczarowanie…) Temperaturek nie mierzę – zrezygnowałam wykresy przypominały sejsmograf – ale dziś rano wstałam do łazienki a potem zmierzyłam i było tylko 36,3. Czy to możliwe że jednak tym razem się udało??

3 odpowiedzi na pytanie: Czy to już??

ninka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to już??

Wszystko jest mozliwe niezaleznie od temperatury a szczegolnie tylko jednej i to mierzonej w tak niezwyklych okolicznosciach Na pocieszenie powiem Ci, ze ja tez czekam na okres a raczej nie czekam i tez mam mnostwo watpliwosci. Niestety pewnych rzeczy nie da sie przyspieszyc:)
Powodzenia!

Ninka
[Zobacz stronę]

izai Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to już??

w sumie cały czas czuję się jakbym miała temperaturę…poczekam jeszcze jutro a w środę może kupię test…;-) trzymaj kciuki 🙂

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to już??

Wszystko jest możliwe a temp. nie jest reguła tak więc może juz jestes mamusią trzymam mocno kciuki oby się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasiek

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to już??

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
ciemiączko - czy można uszkodzić?
mój synek jest bardzo ruchliwy; obecnie ma miesiąc; ostatnio kiedy bawił się grzechotką - to zrobił większy zamach rączką i uderzył grzechotką w ciemiączko; czy mam się czegoś obawiać?
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
przedstawiam wam Franulka
musze sie pochwalic najpierw tu! to moj syneczek Franulek, ktorego tak nie moglam sie doczekac. tak wygladal wczoraj - pieciodniowy mezczyzna [img]/upload/17/70/_142990_n.jpg[/img] Effcia z cudnym FRANUŚKIEM co jednak jest lewkiem (20.08)
Czytaj dalej