Czy to już???

Witam i proszę o pomoc…
Wczoraj moja siostra „wylądowała” w szpitalu (ma termin na 15.07) od dwóch dni bolał ją brzuch tak jakby miała dostać okres, wczoraj miała wymioty, więc pojechała do szpitala i tam ją zostawili. Porobili jej badania i mam wyniki których nie umiem zinterpretować, może Wy mi pomożecie:
ALT-58
N-44
LDH-319
N-480
szyjka w połowie, czy to znaczy że zaczyna się akcja porodowa??? Ma skurcze. Dzisiaj w ciągu 3 godzin brzuch postawił się 5 razy.
Pomóżcie zinterpretować wyniki i co się dzieje???
Dodam jeszcze, że od dwóch tygodni – ponieważ miała skurcze lekarka przepisała jej lek – Cordafen, dzisiaj lekarz w szpitalu kazał jej odstawic ten lek.
Siostra leczyła się przed ciąża i w ciąży na tarczycę, dzisiaj próbują ściągnąć tyrologa, czyżby się szykowali do porodu???

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc


Kikka i Iga 01.04.04

1 odpowiedzi na pytanie: Czy to już???

beamama Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to już???

Nie wiem, co to N, raz 44, a raz 480…..
Jeżeli siostra jest w szpitalu to najlepiej chyba lekarze zinterpretują wyniki……

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to już????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Od dzisiaj jestem w gronie 30-latek ;)
...i sie chwale[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] Trzydziesci lat temu o 4 rano po bardzo ciezkim porodzie przyszlam na swiat. Wielkie uznanie dla mojej mamy, ze to wytrzymala. Czuje sie calkiem dobrze[img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] chociaz jako
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Donos!
Cytuję za Newseekem:) [b] Donos nr 28/2007 z komendy policji w mieście B. Jestem głową rodziny. Od lat utrzymuję żone i dzieci. Pracuję w pocie czoła, a po pracy chiałaoby się przespać
Czytaj dalej