Czy to może być na tle nerwowym?

Dziewczyny od soboty moja trzylatka często woła, że chce jej się kupę lub siku, siadamy na kibelek czy nocnik i nic nie leci. W sumie tych faktycznych “załatwień się” nie ma więcej niż zwykle, ale fałszywych alarmów sporo. Zaczęłam jej podawać Żurawit Junior, jakiś przeciwzapalny Ibum czy Ibufen, podmywam herbatką rumiankową bo na nasiadówki nie daje się namówić. Jutro z rana zawiozę mocz do badania, ale ona miała rok temu zapalenie pęchęrza i starsznie ją piekło przy sikaniu, a teraz żadnych obajwów bólowych nie ma. Noce też przesypia, dziś od 22 do 4 rano nie wołała siku więc za diabła mi to na zapalenie pęcherza nie wygląda. Tylko na co? Od września chodzi do przedszkola i poza jakimiś kryzsowymi płaczami na początku dość sprawnie nam to poszło. Dziś rano my do wychodeznia z domu, już w pełnym ubraniu a Julcia wtedy w płacz i mówi, że zrobi kupę w majtki i nie dojdzie do przedszkola. Nie wiem, czy ktoś jej coś naopowiadał w przedszkolu? Zobaczę co z tego badania moczu wyjdzie, ale może miała któraś z Was podobne atrakcje?

2 odpowiedzi na pytanie: Czy to może być na tle nerwowym?

gobin Dodane ponad rok temu,

rozmawiałaś z nią? może w przedszkolu jest jakiś chory nacisk by broń boże nie siknąć w majtki to jakaś kara?
Nie wygląda to na problem z pęcherzem wręcz przeciwnie. Porozmawiała bym w przedszkolu z paniami czy jest jakiś nacisk.

paulisiap21 Dodane ponad rok temu,

Ona chodzi do małego, prywatnego przedszkola, gdzie dyrektoraka jest dobrą znajomą mojej mamy,a jedną z pań jest nasza kuzynka, która się bardzo z Julką lubi i to ona z nią chodzi do ubikacji. Pytałam czy nie było jakiś dziwnych sytuacji, ale kuzynka mnie przekonuje, że nic takiego nie miało miejsca. Może powinnam się rozglądać za jakimś psychologiem, czy po prostu czekać?

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to może być na tle nerwowym?

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
Vacu Well - kto próbował?
Macie jakieś opinie na temat tego "fajnego " urządzenia? Kusi mnie zakup karnetu na to
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Po biegunce - Monocyty 37. Pozostałe wyniki w normie.
Witam Mój synek przeszedł biegunkę i byliśmy na badaniach - tydzień temu miał CRP 40, PCT 1,2. Wczoraj powtórzyliśmy badanie - CRP, PCT w normie ale monocyty 37. Straszne rzeczy przeczytałam w necie
Czytaj dalej