Czy to może być to??

Człowiek tyle czasu oczekując na tą malutka fasolke ciągle mysli, że to juz, ale tym razem naprawde zastanawiam sie nad moimi objawami. @ mam dostać 24 lipca i do kilku dni bola mnie sutki i lekko piersi, jem za dwoje, a i do toalety chodze często. Do tego czasami jak coś zjem to mi jakos niedobrze sie robi. Czy to może już? Czy jest sens robić test czy czekać do @? Coprawda co miesiąc mi się wydaje, że to już ta fasoleczka kiełkuje i nieweim czy to tylko moja poświadomość bujnie działa.

Mateuszek

7 odpowiedzi na pytanie: Czy to może być to??

anna258 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to może być to??

Zawsze to może być TO, czego Ci życzę. Narazie to radziłabym jeszcze odczekać bliżej terminu @ bo wcześniej może nie wyjść teścik.
A ile jesteś dni po owu?od 10 dnia można spróbować zatestować ale nawet gdyby była fasolka to i tak może nie wyjść. Więc cierpliwości i powodzenia!!!

siaba79 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to może być to??

Poczekaj do @ 🙂
Pozdrawiam ciepło
Basia

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to może być to??

Tydzień przed @ to trochę za wcześnie na objawy ciążowe, zresztą to progesteron daje je wszystkie, a jego stężenie po owu wzrasta.
Teraz nie ma sensu robienie testu.

pati7 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to może być to??

Jutro “sądny” dzień. Objawy nasilają się.
Jutro robie teścik.

Mateuszek

siaba79 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to może być to??

No to trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści 🙂

mamamalinki Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to może być to??

hej! ciekawa jestem, dziś zrobiłaś test? i…?

Ja też tak wypatrywałam, co miesiąc, testowałam na parę dni przed @, i nic… a zaszłam w ciążę w cyklu, w którym miałam nie zachodzić, bo brałam leki akurat. przetestowałam się dopiero 4 dni po terminie @. Fasolki są chyba wstydliwe i wolą przyjść po cichutku, żeby nikt się im tak nie przypatrywał.

pati7 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to może być to??

Moja fasolka też chyba wstydliwa, bo nie przyszła tym razem, za to @ przyszła. No coż próbujemy dalej, ale miałam juz nadzieje, że to to. Coprawda dziwne jest to, że dziś wymiotowałam cały dzień i w sumie nieweim od czego. Jak byłam w ciąży z Matim to miałam jeden @, ale jakoś nie czuje tego, aby teraz tez tak było.

Mateuszek

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to może być to??

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Tynki bajery komanczery - link
Cześć i czołem! Jako, ze pytania mam ciagle przesyłam link do aukcji przemiłego Pana Henia, dzięki któremu mój domek zaczyna nabierać barw i struktur bardzo małym kosztem! Zatem dziewczyny na urlopach -
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Do żon/partnerek wielbicieli piwa....i nie tylko
Hmmm...Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie czy to normalne że mój M. codziennie wypija 1-2 piwa. Średnio. Bo zdarza się że nie wypije nic, ale jest to raczej wyjątek od
Czytaj dalej