czy to możliwe?

Czy to możliwe, że w tamtym miesiącu owulację miałam po 16 dniu cyklu, w tym miesiącu natomiast miałam w już 10 dniu cyklu. Moga wystąpić aż takie różnice? Wszystko mi sie poprzestawiało, nie wiem dlaczego.

Pozdrawiam

3 odpowiedzi na pytanie: czy to możliwe?

samyra Dodane ponad rok temu,

Re: czy to możliwe?

jeżeli twoje cykle są nieregularne, moim zdaniem mogłaby zaistnieć taka sytuacja. Owulacja podobno zawsze występuje 14 dni przed następnym krwawieniem, więc matematycznie podchodząc, gdybyś miała ten cykl 24-dniowy, to ovu mogłaby przypaść w ten dzień.

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: czy to możliwe?

Niestety to możliwe – nasze organizmy lubią być “złośliwe” i płatać nam figle.
Ja też miałam ovu ok. 15, 16 dnia, w tym cyklu 13 dnia, a w ciąże zaszłam, gdy miałam ovu 8 dnia, przynajmniej koło tego 8 dnia, ale w ciążę zaszłam na pewno tego 8 dnia bo wtedy było przytulanko.
Aha dokładnie będziesz wiedziała, czy rzeczywiście miałaś ovu 6 dni wcześniej, jeśli twój cykl skróci się o 5-6 dni – bo to wszystko jest od siebie uzależnione. No chyba że tego nie potwierdzisz, bo małpa nie przyjdzie, tylko zobaczysz 2 krechy na teściku, czego Ci życzę.
(Mam nadzieję, że zbytnio Ci nie zamotała)

Asia
[Zobacz stronę]

mloda Dodane ponad rok temu,

Re: czy to możliwe?

To bardzo mozliwe że zbliża się małpa, boli mnie trochę brzuch i piersi. A w 10 dniu cyklu mialam płodny śluż, ale tylko 2 dni, dla mnie to też dziwne, troche za krótko.

Znasz odpowiedź na pytanie: czy to możliwe??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
klotnia i zal
Dzisiaj mialam klotnie z moim partnerem, powiedzial ze nie chcialo mi sie zrobic mu sniadania przed egzaminem a to nie prawda bo rano sam powiedzial zeby mu nie robic.W dodatku
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jakie kupki robia 2 miesieczne dzieci
Przepraszam za temat, ale prosze o dokladny opis [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Bo moja Natalka robila brzydkie kupki-wodniste,kolor podchodzil pod braz, a dzis pojawila sie juz ciemnozoltazolta,wodnista, z grudkami. Przed choroba Natlka robila
Czytaj dalej