czy to normalne?

Cześć jestem nowa na forum ale już mi się podoba pewnie zostanę na stałe.
Od pół roku staramy się o dziecko jakos nie wychodzi. Lekarz do którego chodzę na wizyty od razu zaproponował Duphaston i Clostyrbegyl. z tego co się orientuję to hormony. Czy takie postępowanie jest standardem czy już mam się zacząć martwić może to juz bezpłodność?

3 odpowiedzi na pytanie: czy to normalne?

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: czy to normalne?

Cześć !
Witaj na forum.
Nie napisałaś nic więcej poza tym, że lekarz od razu chce dać leki.
Napisz, czy badaliście się? Czy na przykład miałaś już robiony poziom hormonów. Jeśli nie, to chyba nie ma na razie co panikować. Moja gin twierdzi, że staranie się nawet do 1 roku nie jest niczym szczególnym, tryb życia, jaki prowadzimy, stres, itd itd, to wszystko mam wpływ na oboje partnerów.
Pozdrawiam Cię!!

katrin Dodane ponad rok temu,

Re: czy to normalne?

hej
pól roku staran to jeszce nie tak długo dobrze powiedziała riiba, zalezy to od stylu życia itd…, zrób badanka hormonków i skonsultuj sie z lekarzem jeszcze raz
pozdrawiam
katrin

olo Dodane ponad rok temu,

Re: czy to normalne?

DZIĘKUJĘ TROSZKĘ SIĘ USPOKOIŁAM. NIE ROBILIŚMY ŻADNYCH BADAŃ DLATEGO TAK BARDZO SIĘ ZDZIWIŁAM, ŻE LEKARZ OD RAZU ZAPISAŁ LECZENIE

Znasz odpowiedź na pytanie: czy to normalne?

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
ginekolog w Białymstoku
Czy ktoś zna dobrego ginekologa w Białymstoku w Klinice na ul. Parkowej?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
jaki materacyk
Dziewczyny mam do Was takie pytanie jakie są najlepsze materacyki ( z czego są zrobione) do łóżeczka dla dzidziusia. pozdrawiam Dorota z Maksiem w Brzuszku (25.05.03)
Czytaj dalej