Czy to prawda?

Czy to prawda że Cerazette zmniejsza a nawet zahamowuje laktację? Właśnie coś takiego usłyszałam wczoraj od gina. Moja Oleńka ma 9,5 miesiąca a ja chciałabym pokarmić ja chociaż do roku. Mamy które stosują tę pigułkę proszę o opinie.

katie

4 odpowiedzi na pytanie: Czy to prawda?

duska Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to prawda?

NIEPRAWDA
Ja biorę cerazette już od pół roku i cały czas karmię.
Przecież to jest specjalna pigułka dla karmiących kobiet – więc takie stwierdzenie jest bez sensu, chyba, że twój gin jest wogóle przeciwnikiem antykoncepcji hormonalnej.

Jedyne co zmiejsza cerazette to ochotę na współżycie….. zazwyczaj

pozdrawiam

nariss Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to prawda?

Nieprawda …. biore cerazette od 6 tygodnia po porodzie i mleka mam w sam raz Kacpero dobrze odzywiony i pulchniutki [umiech] nie zauwazylam zadnych zmian….

Alicja i Kacperek 10.12.2003

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to prawda?

Wydaje mi sie, ze w Polsce to caly czas nowa niezbyt znana lekarzom pigułka. Niecały rok temu pani gin, u ktorej bylam, nawet mi jej nie zaproponowala, a kiedy sama zaczelam o niej rozmawiac, okazalo sie, ze niewiele o niej wie… Pewnie lekarze ulegają roznym pogłoskom o niej.

miau Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to prawda?

ja biorę od miesiąca- żadnej róznicy- na ulotce też nie było!!!!

Anita i Zosia 20 03 04 .

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to prawda?

Dodaj komentarz

Dla starających się
A może coś się kluje?!!! Szok!
Kobietki, Wspominałam wam o moich plamieniach w trakcie brania luteiny, którą odstawiłam. Dziś pobiegłam do lekarza, żeby wyjaśnić sytuację. Pani doktor podczas badania stwierdziła, że w sumie chyba moja macica
Czytaj dalej
Dla starających się
I jak się nie stresować?
Dziewczyny jestem załamana...:-(( Od roku staram się o maleństwo..... Najpierw były za długie cykle, potem za wysoka prolaktyna, teraz już drugi cykl stosuję Clo. Intuicja mi podpowiedziała, żebym sobie powtórzyłam badanie
Czytaj dalej