Czy to prawda….? Pomóżcie!

Jestem na Waszym forum nowa. Bardzo współczuję wszystkim kobietom, które nie miały szczęścia. Wierzę jednak, że na każdą z nas przyjdzie odpowiednia chwila.

Nie bardzo wiedziałam, kogo mogę o to zapytać, więc zwracam się do Was. Może któraś z Was będzie znała odpowiedź na to pytanie.
Jakiś czas temu usłyszałam, że kobiety z tyłozgięciem macicy są bardziej zagrożone poronieniem. Czy to prawda??? Czy któraś z Was słyszała coś na ten temat? Nie ukrywam, że sama mam taka przypadłość i to co usłyszałam BARDZO mnie zmartwiło.

Dziekuję za wszelką pomoc i życzę wszystkim dużo szczęścia.

Joanna i malutki “ktoś” (03-05-2004)

3 odpowiedzi na pytanie: Czy to prawda….? Pomóżcie!

zmorka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to prawda….? Pomóżcie!

Ja mam tyłozgięcie i nigdy lekarz mi nie powiedział, że może to być przyczyną poronienia.
Przy takiej macicy może być problem z zajściem w ciążę, ale Ty już jesteś więc się nie martw i dbaj o siebie i swoją kruszynkę.

anita200 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to prawda….? Pomóżcie!

Też tak miałam, żaden lekarz mnie nie straszył że będzie problem i ..nie było, ani z zajściem w ciąże ani z domoszeniem.
Nie martw sie -tyłozgięcie macicy to naprawdę nic złego.
Pozdr. Anita

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to prawda….? Pomóżcie!

Dziękuję Wam bardzo za dodanie otuchy. Naprawdę mnie to martwiło. Postaram sie o tym więcej nie myśleć, bo inaczej zwariuję.

Pozdrawiam

Joanna i malutki “ktoś” (03-05-2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to prawda….? Pomóżcie!

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
kręcz szyi
prosze pomoc moja mała ma mały kręcz szyi jak byla mała lubiła układac glowke w soja prawą strone potem nauczyła sie z naszą pomocą odwracać głowke ale ostatnio na badaniach okazało sie że jednak
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
elektryczny laktator
Mam pytanie dotyczące elektrycznego laktatora. Jaki polecacie i ile takie cudo kosztuje. Odrazu mówię że nie o mnie chodzi - ja pół roku temu skończyłam karmić córę. Moja szwagierka urodziła
Czytaj dalej