Czy to zęby?

Dziwczyny pomóżcie bo nie wiem co mam o tym myśleć. Moja córeczka ma prawie 8 mies.Od jakiegoś tygodnia mam z nia problem bo stała się marudna jak nigdy. Płacze co chwile,mniej je mleka z butelki,ale z łyżeczki je normalnie np.obiady czy deserki,wszystko wkłada do paszczy,ostatno zrobiła mi kilka rzadszych kupek i budzi się w nocy 2-3 razy. Niema jeszcze zębów więc można by było zgonić na nie, tylko że ona nie ma spuchniętych dziąseł a ślini się tylko okresowo,nie cały czas.I nie wiem czy to zęby,czy to przez te upały,a może to dlatego że mój mąż wyjechał pare dni temu za granice i ona to odczuwa(chociaż wątpie bo w Polsce też pracował dużo i wracał pózno do domu)Powidzcie mi czy nawet jak dziąsła nie są napuchnięte to mogą być ząbki???

2 odpowiedzi na pytanie: Czy to zęby?

beamama Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to zęby?

Mogą
Może być nawet tak, że dziecko marudne teraz, a zęby wyjdą dopiero za miesiąc.
U nas było tak, że poszłam aż z Zośką do lekarza, bo i biegunka i temp 39st, obejrzała dziąsła, powiedziała, że na pewno tu zębów jeszcze nie będzie.
Wyszły za dwa dni.

viking Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to zęby?

Mogą być i zęby, może tak się objawiać też tęsknota… Na wszelki wypadek zastosuj jakiś żel na ząbkowanie, może choć na chwilkę ukoi to ból Malutkiej.

Kinga

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to zęby?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Znów będę mamą....
mamą po raz drugi, z przypadku.... najwieksza pamiątka po wakacjach Egipcie Maleństwo pojawi się na poczatku marca 2008. , [img]https://acn.waw.pl/rafikal/al2,8.jpg[/img][i]Edited by Magdzik on 2007/07/22 20:03.[/i]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Mutsy Spider - ma lub widziała któraś z was?
Dziewczyny, czy któraś ma ten wózek lub widziała w realu? Ja narazie podziwiam na zdjęciach, u nas w sklepach brak, w Berlinie mogę zamówic to mi przyślą, nie mają i
Czytaj dalej